Konut projeleri yönünden gelişmiş illerimizin başında gelen Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için her sene farklı konutların inşa edildiği bir ildir. Her geçen gün farklı firmalar tarafından gerçekleştirilen konut projeleriyle, farklı boyutlarda ve özelliklerde konutlar inşa edilmektedir. Konut inşasına en uygun illerimizden biri olan Ankara’da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için özel fırsatlar da geliştirilmektedir. Ankara ilinde kira ödeme güçlüğünden kurtulmak isteyen kişiler için farklı projeler bulunmaktadır.

Ankara şehrinde geliştirilen projelerde farklı firmalar rol almaktadır. Modern olanaklarla inşa edilen ve özel tanıtımlarla halka sunulan konut projelerinin çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Ankara’nın önemli ilçelerine inşa edilen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar, konut sahibi olmak ve kiradan kurtulmak isteyen vatandaşlara sunulmaktadır. Fiyatları ve teslim tarihleri farklılık gösteren konut projelerine internet sayfalarından ulaşmak mümkündür. Ankara’da en fazla konut projesi gerçekleştiren firmalar arasında devlet kurumu olan TOKİ yer almaktadır.

TOKİ Ankara Projeleri

Uzun yıllardır Türkiye’nin farklı noktalarında konutlar inşa eden ve dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ, Ankara ilinde de aktif olarak faaliyet göstermektedir. Sincan, Eryaman ve Mamak gibi önemli ilçelere konutlar inşa eden TOKİ, özel avantajlarla halka hizmetler sunmaktadır. 2019 yılında birçok kişinin yararlandığı konut projeleriyle gündeme gelen TOKİ, 2020 yılında da farklı Ankara sosyal konut projeler düzenlemektedir.

Kira ödemeye son vermek ve konut almak için yeterli birikimi olmayan dar ve orta gelir grubuna mensup vatandaşlar, aileleriyle birlikte kendi evlerinde oturabilecekleri TOKİ fırsatlarından yararlanmaktadır. Taksit ödeyerek ev alma olanağı sunan TOKİ projelerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, gerekli şartları karşılarlarsa ilgili yerlere başvuru yapabilmektedir. Ankara halkının yararlanabileceği peşinatsız ev fırsatları için TOKİ internet sitesinden de ilanlar yayınlanmaktadır.

Ankara Kredisiz Ev Fırsatları

Uzun yıllardır ev satın almak için başvurulan yöntemler arasında banka kredileri bulunmaktadır. Yeterli miktarda parası bulunmayan kişiler, mecburen banka kredilerine yönelmekte ve ödeme güçlükleri yaşamaktadır. Kredisiz ev fırsatı sunan firmaların çoğalmasıyla birlikte birçok ilde özel fırsatlar sunulmaya başlanmıştır. Ankara ilinde de yoğun olarak sunulan fırsatlar sayesinde birçok kişi, kredi kullanmaya gerek kalmadan taksit ödeyerek ev sahibi olabilmektedir.

katilimevim-sabit-reklam