Ülkemizde bir çok insanın kiracı olduğu ve asgari ücretle çalıştığı düşünülürse, ev almak gerçekten hayal gibi görünebilir. Senelerce kira ödemek ve sonuçta o evin sahibi olmamak insanlar için sıkıntılı bir durumdur. Bir de buna ev sahibinin bahanelerle evden çıkarması eklenince, kişilerin maddi sıkıntılarına bir de manevi çöküntü eklenmekte ve kiracılar bu durumdan kurtulmak için alternatif yollar aramaya başlamakadır.

Ancak, seçilen bu yöntemler kişileri çok daha fazla zor durumda bırakabilmekte, almak istedikleri ev çok daha yüksek maliyetlerle almak zorunda kalmaktadır.  Banka kredisi çeken kişiler, senelerce sadece ev kredisinin faizini ödemekte, ana para ise en son taksitlere bırakılmaktadır. En küçük ödeme aksaklığında ise ödenen bedeller iade edilmeden, ev bankaca icra yoluyla satışa çıkarılmaktadır.

Katılımevim Farkıyla Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmanın en kolay ve en güvenilir yolu Katılımevim ailesine katılmaktır. Çünkü Katılımevim; tüm Türkiye’de bir çok aileyi hayallerindeki eve kavuşturmuştur. Şimdi Aydın konut projeleri ile kiradan kurtulmak isteyen herkesi, evlerine kavuşturmaktadır.  Bunu yaparken, üyesine seçenekler sunmakta ve kur’a usulü ile her ay bir ailesini ev sahibi yapmaktadır.

Katılımevim; peşinat zorunluluğu olmayan sistemiyle, kişilerin işlerini kolaylaştırmakta ve faizsiz olarak sadece evin kendi bedeli üzerinden konutu alabilmelerine olanak sağlamaktadır. Taksitle ve küçük taksitlerle ev alabilmek ise sadece Katılımevim’de mümkün olmaktadır. Bunun için Katılımevim’ailesine katılmak yeterlidir.

Katılımevim’e Katılım Şartları Nelerdir?

Banka kredisiz ev almak isteyenler için Katılımevim mükemmel bir seçenektir. Çünkü, banka kredileri hem faizli hem de ev bedelinin bir miktarının peşin alınmasını şart koymuştur. Ayrıca, belirli bir gelirin olması ve evin borç bitene kadar ipotek altına alınması da zorlayıcı bir durumdur.

Oysa Katılımevim’e katılmak için herhangi bir şart yoktur. Onsekiz yaşını dolduran herkes ev sahibi olabilmek için başvuru yapabilmektedir. İsteyen peşinat ödeyerek, kur’a için grup önceliği alabilir ya da peşinat ödemeden bekleyebilir. Herhangi bir ekstra maliyet üyelerden talep edilmez ve kesinlikle faiz istenmez. Tüm bu olumlu özellikler göz ardı edilmemeli ve hayallerin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olan Katılımevim ailesine katılabilir ve mutlu ev’li ailelerden biri olunabilir.

katilimevim-sabit-reklam