Günümüzde gayrı menkul sektöründe yapılan kampanyaların sayısı git gide artmakta, alıcılar için avantajlı paketler sunulmaktadır. Kiradan kurtulmak isteyen kişiler, kira öder gibi rahatlıkla ev sahibi olacağı bazı kampanyalar ile karşılaşmaktadır. Günümüzde kira bedelleri özellikle büyük şehirlerde çok fazla yükselmiştir. İstanbul’da 1000 TL’ye kiralık ev bulmak neredeyse imkansızken, aylık 1000 TL’ye ev sahibi olabileceğiniz bir kampanyaya dahil olmak birçok alıcı için avantajlı olacaktır.

Aylık 1000 TL’ye Ev Sahibi Olmak İçin Neler Yapılmalı?

Aylık 1000 TL’ye ev almak isteyen kişiler, öncelikle doğru bir araştırma yaparak firmaların seçimini yapmalıdır. Ev alırken referans çok önemli bir konu iken eğer bir referansınız yok ise internet üzerinden araştırma yaparak güvenilir bir firma seçmek önemlidir. Aylık sizden 1000 TL talep edecek olan firma acaba gerçekten size bu evin satışını gerçekleştirecek mi ya da vaat edilen tarihte teslim edilecek mi önemli konulardır.İnternet üzerinden araştırma yaptıktan sonra bu firmalara üye olarak belirli bir katılım bedeli ödeyerek, peşinatsız ev, ara ödemesiz ev ve faizsiz ev alma imkanlarına sahip olunmaktadır.

Aylık 1000 TL’ye Ev Almanın Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

1000 TL’lik taksitle ev alma kampanyaları çok avantajlı görünse de vade sayılarının belirli bir sınırı olduğundan alacağınız evin tutarının da belirli bir sınırda olması gereklidir. Aylık 1000 TL ödemeler ile evin nerede önemli olduğu da önemli bir kıstas iken eğer İstanbul gibi büyük bir şehirde ev alacaksanız en fazla 2+1 ya da 1+1 evler için bu ödeme sistemi ile ev sahibi olabilirsiniz. Daha geniz ev almayı düşünen alıcıların bu kampanya ile ev alması çok zordur.

Diğer taraftan aylık 1000 TL ödeme ile evim olsun isteyen alıcılar, kendilerinin belirlediği ara ödeme ve peşinatlar ile kolayca ev sahibi olabilmektedir. Başlangıçta belki daha küçük bir ev sahibi olup daha sonradan imkanları geliştikçe ve satın aldıkları ev değerlendikçe daha büyük evlere çıkma şansı yakalayabilirler. Çeşitli firmalara katılım sağlayarak faydalandıkları bu avantajdan bir de kredisiz ev ve faizsiz ev alarak da kazanç sağlamış olurlar.

katilimevim-sabit-reklam