Tabi ki ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Son yıllarda konut projeleri artan bir gelişme eğrisi göstermekte ve inşaat sektöründeki gelişmeler konut projelerine katkı sağlamaktadır. Özellikle insanların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş olan konut projeleri önem arz etmektedir. Büyük şehirler başta olmak üzere insanların ev alma ihtiyacına katkı sağlamaktadır. Çok büyük projelere de imza atılmakta ve üzerinde yapılan incelemeler halen devam etmektedir.

Bartın Konut projeleri de günden güne gelişim göstermekte, gelişmeler insanların ihtiyacına göre olmaktadır. Çeşitli konut projelerine imza atılmakla birlikte yine bu projelerde de satın almadan önce iyi araştırma yapmak ve güvenilirlik ön plana çıkmaktadır.

Konut Projelerine Dahil Olurken Araştırma Yapmalısınız

Ev almak ve kiradan kurtulmak için konut alma isteğimiz bizi bu konularda araştırma yapmaya sürükler. Ancak konut projelerinde de her proje gibi öncesinde araştırma yapmak ve konu hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Genel olarak bakıldığında bu projelerde önemli olan kriterler; projenin bulunduğu bölge, projenin kat sayısı, daire sayısı, projenin tamamlanma süresi, konut segmenti, proje bittikten sonra dairenin teslim edilme süresi ana başlıklardır.

Bunların yanında; projedeki satılık daire sayısı, otopark durumu, ısıtma sistemi, yeniden planlanabilirliği, asansör durumu da önem arz etmektedir. Son olarak eğer fiyat aralığınız yüksekse sizin için önemli olabilecek kriterler de vardır. Bunlar; yüzme havuzu olup olmadığı, deniz manzarasına sahip olup olmaması, ısı yalıtım sistemi bulundurup bulundurmadığı, deprem yönetmeliğine uygunluğu ya da toplu ulaşıma yakınlığı da yine önemli kriterlerdendir.

Ev alırken aslında en önemli şeylerden biri satın alacağınız konutun konumudur. Çünkü merkezi olması, iş yerine olan yakınlığı gibi etkenler hepimizin yaşam kalitesini etkiler. Bu kriterlerin olması size kısa vadede önemli gelmese de uzun vadede sizi etkileyebilir.

Bartın Konut Projeleri Fiyatları

Kiradan kurtulmak isteyenler için başvurduğumuz konut projelerinde ne yazık ki belirleyici faktör fiyat aralığıdır. Sizin için uygun evden önce bütçenizin neye yeteceği de önemlidir. Bartın konut projelerinde minimum belirlenen fiyat 150000 TL’den başlarken, maksimum belirlenen fiyat aralığı 425000-595000 arasında değişmektedir. Katılımevim tam da bu noktada mükemmel seçenekleri sizlere sunacaktır.

katilimevim-sabit-reklam