Beykoz, İstanbul’un en yoğun olduğu semtlerden biridir. Elbette ki bu yoğunluk nedeni ile kiralık ev fiyatları yüksek olmaktadır. Hatta bölgesel olarak bile kiraların değiştiği görülmektedir. Kiraların bu kadar yüksek olduğu bir semtte yaşamak istiyor iseniz kesinlikle ev almak sizin için en iyi seçenek olacaktır. Çünkü her geçen gün yükselen kiralar ile uğraşmaktansa kendi evinizin olması avantaj sağlayacaktır.

Bankaların konut kredisi için uyguladığı faizleri ve evlerin genel fiyatları değerlendirdiğiniz zaman bütçeniz biraz zorlanabilir. Beykoz için bankalar kolaylıkla kredi kullanmanızı sağalmaktadır. Çünkü konut fiyatları oldukça yüksek birde buna faizleri eklediğiniz zaman bankanın sizden sağlayacağı gelir çok fazla olacağı için bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir.

Bankaların bu uygulamalarına maruz kalmadan ev kredisi gibi taksitle ödeme yapabileceğiniz ama hiçbir şekilde faiz uygulaması yapmayan ve son zamanlarda oldukça fazla ilgi gören finansörleri değerlendirebilirsiniz. Çünkü bu tarz finansörler sadece insanların hayallerine kavuşmaları için aracılık etmektedir. Sizde ev sahibi olma hayallerinizi ertelemek yerine bu finansörlerin desteğini alabilirsiniz.

Beykoz’da Kendi Eviniz Olsun

Pek çok kişinin en büyük hayali kesinlikle ev sahibi olmak… Uzun yıllar kirada yaşayanlar çeşitli sıkıntılara her zaman maruz kaldıkları için birikim yaparak veya krediler ile ev sahibi olmaya çalışmaktadır. Birikim yaparak Beykoz gibi bir semtte asla ev almak söz konusu olmamaktadır. Çünkü çok ama çok uzun yıllar birikim yapsanız bile satılık ev değerleri sürekli artış göstereceği için ulaşılmaz kalmaya devam edecektir.

Kredi kullanarak sahibinden bile ev almış olsanız bankaların uyguladığı faizler ile çok fazla maliyet söz konusu olacaktır. Bu kadar uğraş vermek yerine Katılımevim gibi güçlü finansörler ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Firma ev sahibi olmak isteyen herkes için uygun bir ödeme planı düzenleyerek hiç zorlanmadan ev almanızı sağlamaktadır. Beykoz’da kendi eviniz olsun istiyorsanız artık beklemek yerine size en yakın Katılımevim şubesinde gidebilirsiniz.

Beykoz’u Şimdi Yaşayın

Ev sahibi olurken ödemelerin altında boğulmadan Katılımevim sayesinde hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Taksitle ev alma keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Çünkü bu tarz finansörlerde kişiler ödemek istedikleri taksit miktarlarını kendi belirlemektedir. Bu sayede hayatı askıya almadan evinizin keyfini doyasıya yaşama şansınız olmaktadır. Faizsiz ev sahibi olduğunuz için de ekstra maliyetler ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

katilimevim-sabit-reklam