Beylikdüzü kiralık ev fiyatları oldukça yüksek olan yerlerden biridir. Sürekli kira ödemek ve taşınmak zorunda kalmak istemeyen kişiler Beylikdüzü’nden ev almak için farklı yöntem arayışlarında bulunmaktadır. Kiraların sürekli olarak yükselmeye devam ettiği Beylikdüzü için en mantıklı olan bir an önce ev fiyatları araştırmasına başlamak olacaktır.

Her ay zaten düzenli ödemeler yaparak yaşadığınız ev için ödediğiniz paralar ile taksitle ev alabilirsiniz. Bankaların konut kredisi olarak vermiş olduğu kredi ile hayallerine kavuşmak isteyenler aslında çok büyük maliyetler ile karşılaşmaktadır. Çünkü faizler ve ek ödemeler ile taksit miktarlarınız oldukça yükselmektedir.

Aklınızda ev sahibi olmak gibi bir düşünce var ise bütçenizi ve geri kalan yaşamınızı planlayarak doğru hamleleri yapmalısınız. Bunun için ise ülkemizde hizmet veren Katılımevim en iyi seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayallerine kavuşmak isteyen herkese gerekli tüm finansal destek firma tarafından sağlanmaktadır.

Beylikdüzü’nde Eviniz Olsun

Katılımevim şubelerine gelen herkes için kredisiz ev sahibi olama şansını sunmaktadır. Sadece kimliğiniz ve hayalleriniz ile başvuracağınız şubeler sizin için özel ödeme planları düzenlemektedir. Hatta ödemek istediğiniz taksit miktarlarını bile siz belirliyorsunuz. Üstelik peşinatınız olsun veya olmasın taksitle ev almanıza engel teşkil etmemektedir.

Beylikdüzü’nde eviniz olsun istiyorsanız sizde ülkenin dört bir yanında şubeleri olan firma ile çalışabilirsiniz. Sizin ile aynı şartları taşıyan pek çok kişi aynı çatı altında bir araya gelerek evlerine kavuşmaktadır. Firma sadece hayallerinize kavuşmanıza aracılık etmektedir. Hiçbir şekilde faiz vs gibi ücret talepleri bulunmamaktadır.

Katılımevim Güvencesi

Beylikdüzü kiralık ev fiyatları bu kadar yüksek iken belki de ev kiranızın altında taksitlerle ödeme planınız düzenlenmektedir. Katılımevim güvencesi ile istediğiniz yerden evinizi alabilmektesiniz. Gelir durumunuz ne olursa olsun firma sayesinde artık ev sahibi olmak sizin için çok uzak bir seçenek olamamaktadır. Aksine artık sizin için her şey çok daha ulaşılır olmaktadır.

Firma kredisiz ev alma imkanın yanı sıra araba almak istediğiniz zamanda yine her türlü özel kolaylığı size sunmaktadır. Artık mutlu bir yaşam sürmek için sizde Katılımevim’in mutlu binlerce müşterisinden biri olabilirsiniz. Artık hayatı kovalamak zorunda değilsiniz. Şimdi sizin için hayatı doyasıya yaşamanın zamanı…

katilimevim-sabit-reklam