Marmara Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en kalabalık illerinden biri olan Bursa, konut ihtiyacının yoğun olarak yaşandığı şehirlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Her geçen gün nüfusu artan ve gelişme gösteren şehirde, vatandaşların konut ihtiyacının karşılanması için çeşitli projeler gerçekleştirilmektedir. Bursa şehrinin sosyal alandaki gelişimi için önemli bir yer tutan konut projelerini farklı firmalar gerçekleştirmektedir. Ev sahibi olmak isteyen Bursalı vatandaşlar için farklı fırsatlar ve konut projeleri bulunmaktadır.

Bursa halkının konut sahibi olması ve kolay şartlarda ev sahibi olması için düzenlenen projelerde hem devlet kurumları hem de özel firmalar görev almaktadır. İnşaat firmalarının düzenlemiş oldukları konut projeleri, Bursa şehrinin farklı ilçelerinde tamamlanmaya devam etmektedir. Konut sayısı ve özellikleri değişen projelerde farklı fiyatlar uygulanmaktadır. Bursa ili için düzenlenmiş olan dar ve orta gelirlilere konut alma olanağı sunan projeler de bulunmaktadır. Kiradan kurtulmak için oldukça önemli olan bu projelerin özellikleri farklıdır.

Bursa TOKİ Projeleri

Bursa şehrindeki sosyal konut ihtiyacını karşılamak için uzun yıllardır faaliyet gösteren TOKİ, 2020 yılında da farklı bölgelerde konut projeleri gerçekleştirmektedir. Bursa şehrindeki en uygun ve avantajlı konut projeleri arasında yer alan TOKİ projeleri, hem dar hem de orta gelirli vatandaşların uygun şartlarda ev sahibi olmasına olanak sunmaktadır. Farklı başvuru şartları bulunan TOKİ, çeşitli ilçelerde konutlar inşa etmektedir.

Bursalıların ev sahibi yapılması için inşa edilen TOKİ konutlarının farklı özellikleri dikkat çekmektedir. 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilen konutlardan satın almak isteyen binlerce kişi, projelere başvuru yapmaktadır. Belirli bir gelir grubunun altındaki vatandaşların başvurabileceği projeler, her dönem kurumun internet sitesinden yayınlanmaktadır. Taksitle ev alma olanağı sunan Bursa TOKİ projelerine internet üzerinden ulaşmak mümkündür.

Bursa Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Her sene önemini arttıran ve hizmet ağını geliştiren firmalar, farklı projelerle birçok kişiyi ev sahibi yapmaya devam etmektedir. Bursa şehrinde de düzenlenen faizsiz ev projeleriyle, Bursalı vatandaşlar uygun miktarlardaki taksitlerle faiz ödemeden ev sahibi olabilmektedir. Firmaların sunduğu bu hizmetlerden yararlanarak hayalini kurduğu evi satın alan birçok Bursalı vatandaşlar bulunmaktadır. Faizsiz avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler, Katılımevim projelerini tercih edebilir.

 

katilimevim-sabit-reklam