Türkiye’nin en şöhretli şehirlerinden biri olan Çanakkale de bu yıl birçok yeni konut projesi planlanıyor. Bu projelerin çoğu ev ve apartman olmakla birlikte başka planlarda bulunmaktadır. Bu projelerle ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaşın ev sahibi yapılması planlanıyor. Uygun taksitlerle vatandaşları zora sokmadan ve vatandaşları mağdur etmeden vatandaşların ev sahibi yapılması planlanıyor.

Bu projeler sayesinde her bütçeye uygun taksitlerle ve fiyatlarla ev almak isteyen vatandaşlar ev sahibi oluyor. Doğa ile iç içe olan Marmara bölgesinin en güzel şehirlerinden Çanakkale de birçok insan ev ve yazlık sahibi yapılması planlanıyor. Bunun yanında birçok dükkân projesi de yapılacak. Bu dükkân projeleriyle birlikte birçok yeni istihdam olanağı sağlanması hedeflenmektedir.

Projelerin Amacı Ne?

Bu projeler sayesinde ev sahibi olmayan ama ev sahibi olmak isteyen birçok insan ev sahibi oluyor. Üstelik uygun taksitler sayesinde kira öder gibi ev sahibi oluyorlar. Bu sayede insanlar ekonomik sıkıntılar yaşamadan ve kredi çekmeden faizsiz bir şekilde ev sahibi olabiliyor. Kira öder gibi ev sahibi olma projelerinin sayısının her geçen gün artış gösterdiği de biliniyor.

Birçok bankadan korkan insan kredisiz ev sahibi olup içleri rahat bir şekilde ev sahibi oluyor. Bunun yanında dükkân açmak isteyen birçok insan uygun kiralarla dükkanlarını açabiliyor. Diğer bir yandan dükkân almak isteyen vatandaşlar da uygun fiyatlara dükkân sahibi oluyor. Yeni dükkanlar açılarak vatandaşlara daha geniş bir alışveriş olanağı sağlanması bekleniyor.

Yeni Yapılan Konut Projelerinde Kimler Nihai Olarak Faydalanacak?

Çanakkale de üniversite okuyup şehir dışından gelen birçok öğrenci bulunmaktadır. Bu öğrencilerin büyük bir kısmı özel ve devlet yurdunda kalmaktadır. Geriye kalan kısmı da evlerde kiracı olarak barınmaktadır. Bu projelerde birçok öğrencinin nihai olarak faydalanması beklenmektedir.

Taksitle ev alma konusu pek çok insana oldukça cazip gelmektedir. Yeni yapılan konut projelerinin çok olmasıyla ev kiraları daha uygun olacak ve geleceğimiz olan birçok öğrenci uygun fiyata kiracı olacaklardır.

Öğrenciler dışında birçok yatırımcıda nihai olarak projelerden yararlanacaktır. Ev alıp bununla yatırım yapmak isteyen birçok yatırımcı vatandaş büyük fayda sağlayabilecektir. Çünkü ilerde bu evlerin değerleneceği düşünülmektedir. Değerlenen evler alınan fiyatın üstü fiyata satılabilecektir. Katılımevim firması en avantajı bir şekilde konut edindirmek konusunda sizlere hizmet sunuyor.

katilimevim-sabit-reklam