Ev sahibi olmak isteyenlere müjde Katılımevim’den geliyor. Ev almak isteyen ancak faizleri gözünde büyüten vatandaşlarımıza Katılımevim büyük bir hizmet sunuyor.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim faizsiz ev ya da araba sahibi olmak isteyenlere finansal destek sunan bir kuruluştur. Ev veya araba sahibi olmanın hayalini kuran ancak peşinat, faiz gibi şeylerle uğraşmak istemeyen vatandaşların başvurabileceği bir adrestir. Miktarlarını ödemeyi yapacak olanın kendisinin belirleyeceği taksitlerle kira öder gibi ev veya araba alınabiliyor.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim İstanbul’da hizmet veren kurumsal bir şirkettir. Firmanın yönetim kurulu başkanlığını Serdar Turhan yapmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim bir çeşit faizsiz konut kredisi olarak tanımlanabilecek üç farklı yöntem sunuyor. Bu yöntemlerle isteyen herkes peşinatsız ev sahibi olabiliyor. Ancak isteyenler uygun oldukları kadar peşinat da ödeyebiliyorlar. Ödenecek peşinat evin teslim alma süresini kısaltıyor. Bu peşinatın ne kadar olacağı da yine ödeyecek kişiye bağlı.

  1. Çekilişli Yöntem: Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda taksit süreniz belirleniyor. Bu taksit süresi 12 ay ile 365 ay arasında değişebiliyor. Peşinat vermeden ve faiz sorunuyla karşılaşmadan kolayca ev almış oluyorsunuz.
  2. Sabit Planlı Yöntem: Faizsiz ev kredisi gibi olmasının yanında bir de taksitleri de siz belirleyebiliyorsunuz. Ödeme gücünüze göre belirlediğiniz taksit miktarları evi teslim alacağınız zamanı da etkiliyor. Böylece kendinize en uygun ödeme planını oluşturmuş oluyorsunuz.
  3. Konut Değer Artışlı Yöntem: Teslim tarihi geldiğinde eğer satın almak istediğiniz evin fiyatı artarsa hiçbir hizmet bedeli farkı istemeden projenin 5’te 1’i kadar proje miktarınızı arttırdığımız bir yöntemdir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevime katılmak için aranan tek şart Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktır. T.C. Vatandaşı olan herkes başvurup faizsiz bir şekilde ev alabilir.

Katılımevim Araba

Vadeli araba almak isteyenler de Katılımevim’den faydalanabilir. Uygulanacak adımlar ve işleyiş süreci yine ev alırkenki gibidir. Hayalinizdeki arabayı seçin ve ne kadar finansal desteğe ihtiyacınız olduğunu hesaplayın. Daha sonra Katılımevim’e başvurun ve hayalinizdeki arabaya sahip olun. Senetle araba alma yöntemine oldukça benzer olmasının yanında Katılımevim güvencesini de taşımaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam