Ev sahibi olmak isteyenlere çok sayıda farklı seçenek sunabilme kapasitesine sahip olan Katılımevim; kendine has bazı sistemleri devreye sokarak; faizsiz ev aldırma olanağını takipçilerine sunmaktadır. Katılımevim sistemi esasında az bir peşinatla dahi ev satın alabilmeyi mümkün hale getirmektedir. Böylece kiradan kurtulmak isteyenlere alternatifi bol seçenekler de sunulmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Başlıca hedefi taksitle ev satın aldırmak olan Katılımevim; üyelerinin bütçeleriyle uyumlu bir şekilde taksit seçenekleri sunabilen bir firmadır. Bazı durumlarda peşinatsız dahi ev sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunabilen firma; faizsiz konut kredisi gibi bir sisteme sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte araba satın almak isteyenlere de taksitle araba olanağı sunabilen Katılımevim; her geçen gün üye sayısını da arttırmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Farklı kampanya ve yöntemleri üyelerine sunabilen Katılımevim; çekiliş sıralama yöntemini esas alan bir sisteme sahiptir. Yine peşinatlı serbest ödeme sistemi sayesinde kira öder gibi ev sahibi yapan firmanın; peşinatsız sisteme de sahip olduğu bilinmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

T.C. vatandaşı olan hemen herkes 18 yaşını doldurmuş olma koşuluyla Katılımevim bünyesine dahil olabilmektedir. Özellikle vadeli araba satı  almak isteyenlere farklı fırsatlar sunabilen Katılımevim; esasında ev sahiplendirmek amacıyla kurulmuş olan bir firmadır.

Katılımevim Araba

Katılımevim firması sadece ev satın almada değil; araba satın almak konusunda da iddialı bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Taksitle araba satın almak isteyenlere özel seçenekler sunabilen Katılımevim; müşterilerinin bütçesine göre sistemler de geliştirebilmektedir.

Katılımevim Şubeleri

Ülkemizin pek çok şehrinde şubesi bulunan Katılımevim; ev almak isteyenlere sunduğu seçeneklerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Yine ev sahibi olmak isteyenlere özel çok sayıda seçenek firma bünyesinde bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam