Tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi olan Katılımevim katılımcılarının ihtiyaçlarına en uygun vadede, en uygun taksitlerle, en hızlı, vade farksız ve faizsiz ulaşmasını sağlar. 29 Nisan 2019 tarihinde sektördeki yerini alan Katılımevim, satışlarına aynı yılın Mayıs ayında başlamıştır. İlk araba teslimatını Temmuz, il ev teslimatını ise Ağustos ayında gerçekleştiren firma katılımcılarının ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir. Katılımevim’e müşteri hizmetleri telefonlarından, şubelerinden veya sosyal medya hesaplarından ulaşmak mümkündür.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Kira bedellerinin yükseldiği son zamanlarda her ay aile bütçesinin büyük bir miktarını ev sahibine vermek istemeyenler ev almaktadır. Katılımevim gibi faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alma yöntemleri ekonomik şartlardan dolayı daha fazla talep görmektedir. Katılımevim, katılımcılarına 3 farklı yöntem ile hizmet sunmaktadır. Bunlar;

  • Noter Teslim Tarihli Yöntem: 20 ila 240 kişilik gruplardan oluşur. Noter huzurunda Teslim Tarihi Belirleme Organizasyonu yapılır. Her 6 ayda bir organizasyon yenilenir ve teslim tarihleri belirlenir.
  • Kesin Teslim Tarihli Yöntem: Kişiler kendi gelir gruplarına göre teslim tarihlerini ilk müracaat anında belirlerler. Kişiler yapabilecekleri tasarrufa göre yapabilecekleri ödemeleri dikkate alarak tarih belirler.
  • Enflasyona Dayanıklı Yöntem: Teslimatını ilk ayda alanların taksitlerinin %6 artırıldığı yöntemdir. Bu artırımın %3’lük kısmı evini teslim almamış olanlara enflasyona dayanıklılık payı olarak verilir.

Katılımevim Giriş

Güvenilirlik temeli üzerine kurulmuş olan Katılımevim, faizsiz bir sisteme sahiptir. Firmanın hangi yöntemi kullanılırsa kullanılsın kesinlikle faiz yoktur. Katılımcılarına birçok güvence sunan Katılımevim, kişilerin maddi durumuna göre hareket ederek ev, araba veya çeşitli mülkleri edinmesini sağlar. Sözleşme, Satılamaz Şerhi, Teminat Senedi, Teminat mektubu gibi güvenceler sunan Katılımevim hizmetlerinden yararlanmak için T.C vatandaşı olmak yeterlidir. Evini ve kullanacağı yöntemi belirleyen katılımcılar en hızlı, en uygun ve en kısa sürede mülk sahibi olurlar.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim yöntemlerinden herhangi birinin desteğiyle ev almak isteyenler hesaplamaya almayı planladığı konutu belirlemekle başlar. Bütçesine uygun olan evi belirledikten sonra yöntemin özelliklerini dikkate alarak aylık ödeyebileceği tutarın ve vadesini belirler. Yapılan hesaplamalara sadece %5 ila %12 arasında değişen hizmet bedeli eklenir. Hizmet bedeli alınacak evin maliyetine göre değişir.

Katılımevim Kampanyaları

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sektörüne yeni dahil olan Katılımevim ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Kampanyalardan yararlanabilmek için yakın takipte olunmalıdır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam