Ev almak konusunda birikim yapmaya başlamışsanız artık; bir ev almanın zamanı geldi diye düşünüyorsanız; Evimevim mükemmel seçenekleriyle karşınıza çıkacaktır. Faizsiz ev konusunda oldukça iddialı olan firmanın; ülkemizde adından sıkça söz ettiren sistemlere sahip olduğu bilinmektedir. Kredi çekerek ev sahibi olmak elbette ki akıllıca bir seçenek olarak tanımlansa da kredi çekmenin maliyetinin fazla olması; birtakım sorunları da beraberinde getirmektedir. Söz konusu maliyetlerden kurtulmanın yolu ise faizsiz sistemlere dahil olmaktan geçmektedir.

Evimevim Nasıl Çalışır?

Evimevim’in çalışma sistemi söz konusu olduğunda karşımıza oldukça geniş kapsamlı bir sistem çıkmaktadır. Bu kapsamda firmanın bünyesinde yer alan çok sayıda farklı sistemden söz etmek mümkün olmaktadır. İşte bu noktadan Evimevim’in sistemlerine dair aşağıda bazı bilgiler mevcuttur:

  • Peşinatlı sistem
  • Çekilişli sistem
  • Vade ortası sistem
  • Değer artışlı sistem

Peşinatlı sistem söz konusu olduğunda evim evim öncesinden bir miktar peşinat almaktadır. Çekilişli sistemde ise evin alınması süreci periyodik aralıklarla yapılan çekilişler sonrasında tamamlanmaktadır. Vade ortası sistemde taksitlerin ortasında ara bir ödeme talep edilirken; değer artışı sisteminde ise evin değerindeki artış baz alınarak, ödeme yapılabilmektedir. Yine Evimevim sistemi içerisinde yer alan düşük taksitli çekilişli sistemde gelir durumları orta seviyede olan bireyler aynı kategoride yer almaktadır. Yine sabit yardımlı çekilişli sistemin de kendine has bazı özelliklerinin bulunduğu bilinmektedir.

Evimevim Giriş

Evimevim sistemine dahil olmak aynı zamanda bu farklı sisteme giriş yapmak anlamına da gelmektedir. Ev almak isteyenlere özel kampanyalarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan Evimevim, nitelikli kampanyalara imzasını attığı için de oldukça popüler olmuştur. Sisteme dahil olmak için firmanın şubelerinden birisine gitmek yeterli olabileceği gibi internet ortamında dahi firmanın kampanyalarını yakından takip etmek mümkün olabilmektedir.

Evimevim Hesaplama

Farklı seçenekleri sunabilmesiyle ön plana çıkan Evimevim, yine üyelerine birden fazla hesaplama seçeneği de sunabilmektedir. Bu kapsamda ödeyeceğiniz komisyon ücreti de alacağını krediyle doğru orantılı bir şekilde olacaktır.

Evimevim Kampanyaları

Üyelerinin karşısına birden fazla kampanyayla çıkan Evimevim; ev sahibi olmak isteyenlere özel olarak çok sayıda avantajlı sisteme de sahip olmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam