Eyüp, yoğun nüfusu ve yerleşik yaşayanları ile İstanbul’un en eski semtleri arasında yer almaktadır. Eyüp genelinde kiralık ev fiyatları değişkenlik göstermektedir. Buna rağmen kiralar oldukça yüksek seyretmektedir. Eyüp’te yüksek kiralarla boğuşmak istemeyen pek çok kişi ev sahibi olmak için neler yapabileceklerini araştırmaktadır. Gelir düzeyi ne olursa olsun insanlar kira ödemeyi boşa kürek çekmek olarak değerlendirmektedir.

En büyük hayali bir gün kendi evini almak olan pek çok kişi bankaların konut kredisi seçeneğini değerlendirmektedir. Bankalar Eyüp gibi değer kaybı yaşamayan semtler için genel olarak kredilendirme yapmaktadır. Her geçen gün artan ev fiyatları ve bankaların kredilendirme oranları, faizler vs. bir araya toplandığı zaman hemen hemen almak istediğiniz evin yarısı kadarını faiz olarak ödemek zorundasınız.

Uzun yıllar ev almak için ödenecek taksitler bankaya başvurunuz sırasında vereceğiniz gelir belgelerinize göre belirlenmektedir. Tüm ödemeleriniz sonlanana kadar da ev size devredilmemektedir.

Eyüp’te Eviniz Olsun

Eyüp bulunduğu lokasyon ve hızla yükselen konut fiyatları ile dikkat çekmektedir. Değişen ekonomik şartlar ile birikim yaparak ev sahibi olmanın imkânsız hale gelmesi ile artık farklı yol arayışları başlamıştır. Ülkemizde insanların hayallerine çok daha kolay kavuşmalarını finanse eden çok güçlü firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların başında ise Katılımevim gelmektedir.

Yıllardır kredisiz ev almak isteyenlerin tek adresi olan Katılımevim ile binlerce kişi kendi evinde mutlu bir yaşam sürmektedir. Eyüp gibi ev fiyatlarının oldukça yüksek olduğu semtlerde taksitle ev alma şansı sunan firma sadece hayallerinize kavuşmanıza aracılık etmektedir. Sizde en yakın Katılımevim şubesine giderek hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Ailesine Katılın

Katılımevim ev kredisi kullanmanıza gerek kalmadan tamamen sizin belirlemiş olduğunuz taksit miktarı ile istediğiniz evi alma şansı sunmaktadır. Şubelere giderek uzaman finansörler ile görüşmenizi tamamladıktan sonra size özel ödeme planları düzenlenerek evinizi almanız sağlanmaktadır.

Sizinle aynı şartları taşıyan kişileri bir araya getiren sistem ile faizsiz ev almanızın yanı sıra dileyen müşterileri için araba alma konusunda da gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Çok sayıda mutlu müşterisi olan Katılımevim ailesine katılarak almak istediğiniz ev ile aranızdaki tüm engelleri hemen kaldırabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam