Ev, araba herkesin temel ihtiyaçlarıdır. Sahip olmak ise her zaman çok kolay olmamaktadır. Faiz ve peşinat istenmesi birçok kişinin kredi çekerken gözünü korkutmaktadır. Bu yüzden kredi çekmek yerine kirada oturmayı tercih etmektedir. Faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olduğunuzu düşünün. Faizsiz ev sahibi olmak mümkündür. Katılımevim geliştirdiği kampanyalar ile ev, araba alırken faizsiz bir sistem üzerine kurulmuştur.  Araba alırken vadeli araba ve senetli araba yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemlerinde kendi içlerinde riskleri bulunmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız araba sahibi olmanın bir yolu da Katılımevim’dir.

Katılımevim Nedir?

Evinin olmasını isteyen ancak ev alamayan kişilere uygun kampanyalar hazırlamaktadır. Yani ev almak isteyen herkese faizsiz ev ve peşinatsız ev alabilmenizi sağlamaktadır. Yüksek faiz oranları nedeni ile ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz ev kredisi olarak da tanımlanabilecek bir sistem oluşturmuşlardır.

Katılımevim Kimin?

Katılımevim, Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılımevim Yöntemleri

Ev alma kampanyaları zaman tasarruflu model, sabit teslim modeli, tüfe endeksli model, çekilişsiz modeller olmak üzere dört taneden oluşmaktadır. Zaman tasarruflu model ve sabit teslim modelinde bir grubun içine dahil olunmaktadır. Taksit sayısı ve bedeli belirlenir. Çekilişte adınızın çıkmasını beklemek kalır.

Çekilişsiz modeller ile bu gruba katılan kişiler çekiliş yapılmaz. Bu kampanya ile ev alırken vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli ve ara ödemeli erken teslim modeli bulunmaktadır.

Vade ortası modelde taksit bedeli sabittir. Peşinatlı erken teslim modeli ile peşinat ödemeniz gerekmektedir. Kalan tutar vade süresine bölünerek taksit bedeli bulunmaktadır. Ara ödemeli erken teslimde peşinat vermek kişiye bağlı olup belli dönemlerde ödeme yapılmaktadır. Taksitlerin yarısı bittiğinde ev teslim edilir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Çeşitli kampanyaları bulunan Katılımevim’e katılabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşını geçmiş bir yetişkin olmak, katılım sözleşmesi imzalamak ve işlemler yapılırken kimliğinizin yanında bulunması gerekmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim ev sahibi olmak isteyen kişilere Katılımevim hizmet sunmaktadır. Faizsiz olan bu yöntem ile taksitle araba aldığınız düşünebilirsiniz. Taksitleri siz kendinize göre belirliyor ve ödemeleri yapıyorsunuz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam