FAİZSİZ EV ALMA

Ev sahibi olurken yapılan ödemeler aslında yeterince yüksek miktarlardır. Bir de bunun üzerine faiz peşinat gibi ödemeler de eklenince, ev almayı iyice zorlaştıran sebepler ortaya çıkmaktadır. Faizsiz peşinatsız kefilsiz ev alma herkesin tercih edeceği bir yöntemdir.

Özellikle banka kredilerinin talep ettiği yüksek faiz oranları, kişilerin faizsiz ev alma isteğini daha da artırmaktadır. Çünkü alınan mülkün değerinin çok çok fazlasını kişiler faiz olarak bankaya ödemektedir. Faizsiz ev alma fırsatı sunan alternatif firmalar, alıcılar için daha cazip olmakla birlikte, kullanımları da sıklaşmaktadır. Bankaları tercih etmek erine bu firmaları tercih eden pek çok kişi bulunmaktadır.

PEŞİNATSIZ EV ALMA

Peşinat ödemek, alınacak mülkün fiyatıyla da ilgili olarak artış göstermektedir. Ev fiyatları ise ülkemizde oldukça yüksektir. Bu yüzden ülkemizde ödenen peşinat miktarı oldukça yüksektir. Bundan dolayı peşinatsız ev almak, pek çok alıcının dilediği ve eğer mümkünse tercih ettiği bir durumdur. Bunu bilen firmalar, alıcıların bu ihtiyacını karşılamak adına faizsiz peşinatsız kefilsiz ev alma fırsatlarını alıcılara sunmaktadırlar.

Bu fırsatlardan yararlanmak için pek çok alıcı bu yöntemi denemektedir. Daha uygun fiyatlar ile faiz ödemeden kefile ihtiyaç duymadan ve vade farkı gibi bedeller ödemeden kira öder gibi ev sahibi olmak artık çok kolay.

KEFİLSİZ EV ALMA

Bildiğimiz gibi bir mülkü kiralamak için bile pek çok prosedür gerekmektedir. Ev kiraladığımızda bile kefil, depozito gibi pek çok bedel güvence açısından kiracılardan temin edilir. Hal böyle olunca, ev satın almak isteyen kişiler de eğer tüm miktarı elden nakit olarak teslim etmeyecekse, parayı taksitle alan kişi tarafından güvence istenir. Ancak ne yazık ki, kefil şartı son derece zor yerine getirilebilen bir şarttır

Çünkü alıcılar uygun şartları taşıyan bir kefil bulsalar bile o kişi bunu kabul etmek istemeyebiliyor. Bu yüzden de faizsiz peşinatsız kefilsiz ev alma olanakları sunan firmalar öne çıkmaya başlıyor. Kefilsiz ev alma düşüncesi olan kişilerin sıklıkla başvurduğu firmalar bunlardır. Sizler de pek çok ön koşul zorunluluğu olmadan ev sahibi olabilmek için bu fırsatları sağlayan şirketler ile çalışabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam