Fatih farklı milletten çok sayıda insanın bir arada yaşadığı İstanbul’un en güzel semtlerindendir. Kalabalık bir semt olması ve yabancıların sayıca fazlalığı nedeni ile kiralık ev fiyatları oldukça yüksektir. Fatih’te yaşamak gibi bir düşünceniz var ise kira ödemek yerine ev sahibi olmak çok daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Çünkü kira olarak ödediğiniz miktarlara rahatlıkla ev için aylık ödemeleriniz yapabilirsiniz.

Bankalar Fatih gibi semtlerde ev almak isteyen müşterileri için genel olarak kısa sürede kredi ödemesi yapmaktadır. Çünkü İstanbul’un bazı semtlerindeki evlerde asla değer kaybı olmadığı gibi talebin her zaman olması bankaların konut kredisi vermesi için yeterli olmaktadır. Banka almak istediğiniz evin ödeme planları için kredi başvurunuz sırasında sizden istediği gelir belgelerini baz almaktadır.

Beyan etmiş olduğunuz geliriniz ile taksitleriniz belirlenirken kal kısmı ile yaşamak zorunda kalmaktasınız. Fatih’te ev fiyatları yükselmeye devam ederken siz uzun yıllar borcunu ödeyeceğiniz evinize taşınmış olacaksınız. Ancak unutmayın ki bankaya olan borcunuz bitmeden evin devri kesinlikle yapılmamaktadır. Banka konut fiyatları ve değişen ekonomik değerler nedeni ile vermiş olduğu krediyi riske atmamak için son ödemeyi yapana kadar evi teslim etmemektedir.

Fatih’te Ev Almak Çok Mu Zor?

Fatih’te ev almak aslında çok imkânsız değil. İsterseniz ülkemizde uzun zamandır çok kişiyi ev sahibi yapan güçlü bir finansör olan Katılımevim ile istediğiniz evi hemen alabilirsiniz. Çok sayıda kişiyi faizsiz ev sahibi yapan firma hayallerin gerçekleşmesi amacı ile hizmet vermektedir. Ülkenin dört bir yanında şubesi bulunan Katılımevim’i ziyaret ederek size sunmuş olduğu kolaylıkları hemen öğrenebilirsiniz.

Katılımevim Güvencesi

Katılımevim taksitle ev alabileceğiniz ve ödeyeceğiniz miktarları sizin belirleyebileceğiniz bir kurumdur. Sizinle aynı ödemeleri yaparak kredisiz ev almak isteyen kişileri tek bir çatı altında toplayan firma ile kendi evinizin keyfini gerçekten yaşama şansınız olmaktadır. Tüm katılımcıları için her zaman en iyiyi sunmak isteyen firma dileyen müşterileri için araba alma imkânı da sunmaktadır. Binlerce mutlu müşterisi olan Katılımevim ile artık ev sahibi olmak zor değil hatta hiç bu kadar kolay olmamıştı… Sizde hemen en yakın Katılımevim şubesine giderek hayalleriniz ile aradaki mesafeleri kaldırın.

katilimevim-sabit-reklam