27 yıllık tecrübenin adresi olan Fuzul Oto müşterilerine ülkemizin her şehrinden istenilen otomobil alma olanağı sunmaktadır. 4 farklı sistemi müşterileri için geliştiren Fuzul Oto insanların hayallerini kurduğu arabaların alınmasına yardımcı oluyor. Günümüz şartlarında para biriktirerek araba ya da ev almak oldukça zor görünmektedir. Bu sebeplerden ötürü insanlar faizsiz ev veya araba alabileceği şirketlere yönelmektedir. Fuzul Oto’da bu şirketler içerisinde güvenilirliği ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır.

Fuzul Oto Nedir

Fuzul Oto insanlara vadeli araba sahibi olabilmelerini sağlayan, herkese bütçesine gören ödemeler yapabileceği bir finansal şirkettir. 27 yıllık deneyime sahip olan bu şirket pek çok kişinin hayali olan peşinatsız ev veya taksitle araba gibi hayaletlin gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır.

Fuzul Oto Kimin

Fuzul Oto Fuzul Grup bünyesinde yer almaktadır. Fuzul Grup insanların sadece araba ihtiyaçlarını değil konut ihtiyaçlarında da yanında olmaktadır. İnsanları kira öder gibi araba ve ev sahibi yapmaktadırlar.

Fuzul Oto Yöntemleri

Fuzul Oto geliştirmiş olduğu 4 farklı sistemle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bu yöntemler çekiliş sistemi, ara ödemeli erken teslim, peşinatlı erken teslim ve vade ortalı sistemlerdir. Size en uygun sistemi seçerek senetle araba ve vadeli araba alabilirsiniz.

Fuzul Oto Katılım Şartı

Fuzul Oto ailesine katılım için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. T.C yurttaşı olan herkes Fuzul Oto’nun sunmuş olduğu imkânlardan yararlanabilmektedir. Tıpkı faizsiz ev kredisi gibi faizsiz otomobil sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Oto Örnek Hesaplama Tablosu

Araçların ve konutların teslimatlarında Trafik Sigortası, DASK, KASKO zorunlu tutulmaktadır. Bu işlemlerin ödemelerini müşteriler yapmak durumundadır. Eğer ödeme güçlü yaşandığı takdirde taksitlerin miktarı düşürülebilinir ya da birkaç ay taksitler dondurulabilinir. Erken ödeme yapan müşteriler erken teslime kaydedilir. Ancak kurada bu durumun bir faydası olmamaktadır. Faizsiz konut kredisi alarak yine Fuzul şirketi sayesinde ev sahibi de olabilmektesiniz.

Fuzul Oto Araba

Fuzul Oto ile ülkemizin her yerinden dilediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz.

Fuzul Oto Şubeleri

Fuzul Oto’nun ülkemizin neredeyse tüm şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır. Eğer sizi şehrinizde şube yoksa en yakın şehri seçerek iletişime geçebilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam