Ev sahibi olmak isteyenlere çok sayıda farklı seçenek sunabilme kapasitesine sahip olan Hedefevim; kendine has bazı sistemleri devreye sokarak; faizsiz ev aldırma olanağını takipçilerine sunmaktadır. Hedefevim sistemi esasında az bir peşinatla dahi ev satın alabilmeyi mümkün hale getirmektedir. Böylece kiradan kurtulmak isteyenlere alternatifi bol seçenekler de sunulmaktadır.

Hedefevim Nedir?

Başlıca hedefi taksitle ev satın aldırmak olan Hedefevim; üyelerinin bütçeleriyle uyumlu bir şekilde taksit seçenekleri sunabilen bir firmadır. Bazı durumlarda peşinatsız dahi ev sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunabilen firma; faizsiz konut kredisi gibi bir sisteme sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte araba satın almak isteyenlere de taksitle araba olanağı sunabilen Hedefevim; her geçen gün üye sayısını da arttırmaktadır.

Hedefevim Kimin?

Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenlere farklı seçenekler sunabilmesiyle ön plana çıkan Hedefevim; Aydın Holding bünyesinde yer alan bir firmadır. Muammer Aydın tarafından kurulan Aydın Holding 1957 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Faizsiz ev kredisi söz konusu olduğunda sunmuş olduğu fırsatlarla adını duyuran firma; günümüz itibariyle de hizmet sunmaktadır.

Hedefevim Yöntemleri

Farklı kampanya ve yöntemleri üyelerine sunabilen Hedefevim; çekiliş sıralama yöntemini esas alan bir sisteme sahiptir. Yine peşinatlı serbest ödeme sistemi sayesinde kira öder gibi ev sahibi yapan firmanın; peşinatsız sisteme de sahip olduğu bilinmektedir.

Hedefevim Katılım Şartları Nedir?

T.C. vatandaşı olan hemen herkes 18 yaşını doldurmuş olma koşuluyla Hedefevim bünyesine dahil olabilmektedir. Özellikle vadeli araba satı  almak isteyenlere farklı fırsatlar sunabilen Hedefevim; esasında ev sahiplendirmek amacıyla kurulmuş olan bir firmadır.

Hedefevim Örnek Hesaplama Tablosu

Şayet peşinatsız ev sahibi olmak istiyorsanız; Hedefevim farklı seçeneklerle karşınıza çıkabilecektir. Zira firmanın hesap tablosunun farklı alternatiflerden oluştuğu bilinmektedir. Bu kapsamda senetle araba satın almak isteyenlere de firmanın farklı seçenekler sunabildiği de bilinmektedir. Örnek bir tablo verecek olursak,

Evin tutarı: 100.000 TL
İlk taksit: 833 TL
Teslimden sonraki taksit: 1.233 TL
Grupta kaç kişi var: 120
Ödenecek taksit sayısı: 91
Hedefevim çalışma bedeli: 9.300
Toplam tutar: 109.300

Hedefevim Araba

Hedefevim firması sadece ev satın almada değil; araba satın almak konusunda da iddialı bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Taksitle araba satın almak isteyenlere özel seçenekler sunabilen Hedefevim; müşterilerinin bütçesine göre sistemler de geliştirebilmektedir.

Hedefevim Şubeleri

Ülkemizin pek çok şehrinde şubesi bulunan Hedefevim; ev almak isteyenlere sunduğu seçeneklerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Yine ev sahibi olmak isteyenlere özel çok sayıda seçenek firma bünyesinde bulunmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam