Katılım Oto insanların hayallerini kurduğu arabaların alınmasına yardımcı oluyor. Günümüz şartlarında para biriktirerek araba ya da ev almak oldukça zor görünmektedir. Bu sebeplerden ötürü insanlar faizsiz ev veya araba alabileceği şirketlere yönelmektedir. Katılım Oto’da bu şirketler içerisinde güvenilirliği ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır.

Katılım Oto Nedir

Katılım Oto insanlara vadeli araba sahibi olabilmelerini sağlayan, herkese bütçesine gören ödemeler yapabileceği bir finansal şirkettir. Bu şirket pek çok kişinin hayali olan peşinatsız ev veya taksitle araba gibi hayaletlin gerçekleşmesinde yardımcı olmaktadır.

Katılım Oto Kimin

Katılım Oto Serdar Turhan tarafından kurulmuştur.

Katılım Oto Katılım Şartı

Katılım Oto ailesine katılım için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir. T.C yurttaşı olan herkes Katılım Oto’nun sunmuş olduğu imkânlardan yararlanabilmektedir. Tıpkı faizsiz ev kredisi gibi faizsiz otomobil sahibi olabilirsiniz.

Katılım Oto Araba

Katılım Oto ile ülkemizin her yerinden dilediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam