Ev ve araba almak isteyen kişilerin bu isteklerine kendi bütçelerine uygun ödeme alternatifleri sağlayan faizsiz finans organizasyon kuruluşudur ve kurumsal bir firmadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim sistemi ev ve araba almak isteyip de yeterli birikimi olmayan kişilere çözüm sunmaktadır. Katılımevim sistemine dahil olan kişiler birimlerini aylık taksitler şeklinde arttırmakta ve bu birikimleri belirli bir seviyeye geldiğinde Evim Evim sistemi içerisinde ihtiyaç duydukları kalan tutar Katılımevim tarafından karşılanmaktadır. Katılımcıların böylelikle hayallerindeki ev ve arabaya ulaşmaları mümkün olacaktır hem de faizsiz şekilde.

Katılımevim Giriş

Ev ve araba almak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı herkes sisteme kayıt olabilmektedir. İstedikleri ev ve araba ya sahip olmak için tasarruf yapmaya başlayan katılımcılar gerek sıfır gerekse ikinci el fark etmeksizin hayallerindeki ev ve arabanın sahibi olabilecektir hem de tamamen faizsiz. Ve hayallerine koşarlarken aylık taksitlerle bütçelerini yormayacaklardır. Sisteme giriş yapılmasıyla noter onaylı kurayla teslim tarihleri ve sıraları belirlenecektir. Ve sıraları geldiğinde kendi adlarına olan tapularını teslim alabileceklerdir.

Katılımevim Hesaplama

İstedikleri ev veya araba için ihtiyaçları olan bütçeyi belirleyen katılımcılar bu bütçe doğrultusunda aylık ödeyebilecekleri taksitleri de yine kendileri belirlemektedir. Bu konuda firma uzmanlarının da desteğiyle bütçelerine en uygun ödem planı şekillenmektedir. Ev almak arzusuyla ve araç sahibi olmak temennisiyle sisteme dahil olan katılımcılar ödemeler konusunda da bütçelerinin dışına çıkmamaktadırlar. Aylık ödeme döneminde sıkıntı çekmeleri durumunda taksit erteleme imkanı da sağlayan sistem peşinat zorunluluğu da içermemektedir.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımcılar ödeme tercihlerine göre farklı kampanyalardan faydalanabilmektedirler. Taksitlerini daha hızlı ödemek isteyenler istedikleri ev veya araca daha hızlı ve erken teslim avantajlarıyla kavuşabilmektedir. Daha hızlı Ev sahibi olmak isteyenler bu kampanyayı tercih etmektedirler, araç için de aynı şekilde tabi.

Aylık taksitlerini düşük tutmak isteyenler için ise “Az az öde”  kampanyası ile ödem rahtlığı sağlanmakta olup bütçeleri rahatladığında isterlerse ara ödemeler yapabilmektedirler.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca başlatılan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında Ekonomiye Tam Destek Kampanyası ile sisteme katılım bedellerinde indirim avantajları sunulmaktadır.

Turkcell müşterilerine özel indirim kampanyaları da mevcuttur ve katılımcılara avantajlar sunulmaktadır.

katilimevim-sabit-reklam