Ev satın alırken finansman ihtiyacını karşılamak için bankadan konut kredisi çekmenin yanı sıra başka alternatiflerde mevcuttur. Finans sağlayıcı olan pek çok banka dışı şirket bugün ülkemizde hizmet vermektedir. Bankaların vermiş olduğu faiz oranlarının epey yüksek oluşu insanları farklı alternatifler aramaya zorlamıştır. Bu alternatiflerden bir tanesi de Katılımevim’dir. Katılımevim finansal destek sağlayan kuruluşlar içerisinde tecrübesi ve güvenirliği ile dikkat çekmektedir.

Günümüzün getirdiği ekonomik şartlarda maalesef aylıklarımızdan para biriktirme olanağı pek mümkün olmamaktadır. Bu şekilde para biriktirerek ev, arsa ya da otomobil satın almak da çok zordur. Bu sebeplerden ötürü ev almak isteyen kişiler ya bankalardan yüksek faizli kredi alacaklar ya da finansal destek sağlayan kuruluşlara yöneleceklerdir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim insanlara ev veya araba satın almak istediklerinde finansal destek sunan bir firmadır. Katılımevim sayesinde ikinci el veya sıfır bir ev alabilirsiniz. Evinizin tutarının ne kadar olacağına siz karar verirsiniz. Katılımevim’de peşinat ödeme yapılması mecburi değildir. Noter huzurunda yapılan kura çekimleri ile birinci sıra çıkabilir ve evinize erkenden kavuşabilirsiniz. Satın alacağınız evin tapusu da sizin üzerinize yapılacaktır. Katılımevim ile ev sahibi olmak sandığınızdan daha kolay ve avantajlıdır. Sizde fazla vakit kaybetmeden Katılımevim ailesine katılın.

Katılımevim 2018 yılında kurulmuştur. O günden bugüne pek çok kişiyi ev sahibi yapmış alanında başarılı bir kuruluştur. Peşinatsız ev sahibi olabilmenin yolunu Katılımevim göstermiştir. Kira ödemekten yorulduysanız ve artık kendinize ait bir eviniz olsun istiyorsanız Katılımevim’in sunmuş olduğu fırsatları incelemekte büyük yarar var.

Katılımevim Kimin

2018 yılında kurulmuş olan Katılımevim’in günümüzde yönetim kurulu başkanlığı görevini Serdal Turhan sürdürmektedir. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen tüm kişilere kapıları açık olan Katılımevim daha çok kişiyi ev sahibi yapmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Katılımevim Yöntemleri

Ülkemizin birçok kentinde şubesi olan ve alanında oldukça iddialı olan Katılımevim geliştirdiği sistemlere hizmetlerine devam etmektedir. Katılımevim’e ait 4 farklı sistem mevcuttur. Bu sistemler; esnek model, sabit model, hızlı model ve rahat modeldir. Bu sistemler arasında insanların şu ana kadar en çok tercih ettiği metot rahat modeldir. Sisteme katılan kişiler ödeyecekleri taksit tutarını kendileri belirler. Kendi bütçelerine hangi sistem uygunsa onu tercih ederler. Böylelikle Katılımevim’in sunmuş olduğu bütün avantajlardan yararlanabilirler. Zira faizsiz ev kredisi alabilmek artık hayal olmaktan çıkmıştır.

Katılımevim bünyesine katılan kişiler gruplar oluştururlar. Her ay toplanmakta olan para ile bir kişi o ay ev sahibi olur. Ev sahibi olacak kişiyi tespit etmek için her ay Noter huzurunda bir çekiliş yapılmaktadır.

Katılımevim’e üye olan kişinin daha öncesinden bir maddi birikimi mevcutsa peşinat verebilir ve o kişinin taksit oranında düşüş yapılır. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi peşinat ödeme mecburiyeti yoktur. Peşinat ödemek sadece taksit ödeme hususunda kişiye bir avantaj sağlamaktadır. Katılımevim personeli ile ev sahibi olmak isteyen kişi öncesinde bir araya gelir ve ev sahibi adayını zorlamayacak şekilde bir ödeme planı hazırlar. Bu yöntemle ev satın alan pek çok kişi artık kendi evinde huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim’e katılmak için herhangi bir sınır ya da kısıtlandırma yoktur. Dileyen herkes bu ailenin bir ferdi olabilmektedir. Faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Katılımevim’e gelerek konut sahibi olabilir. Ülkemizin her yerinden insanlar sisteme dâhil olabilir ve kiradan kurtulabilir.

Katılımevim şirketi tüm bütçelere hitap edebilmeyi başaran çok yönlü bir şirkettir. Tasarruf modellerinden faydalanmak isteyen herkes burada kendine yer bulabilir. Özellikle peşinat ödeme mecburiyeti olmaması ve tamamen faizsiz olması Katılımevim şirketini daha da cazip hale getirmektedir. Katılımda herhangi bir sınırlandırma olmaması ev satın almak isteyen dar gelirli vatandaşlarımız için çok büyük bir avantajdır. Bu sayede herkesin bir ev sahibi olabilme ihtimali vardır.

Katılımevim Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim siz müşterilerine sunmuş olduğu 4 farklı sistem vardır. Bu sistemlerden en çok tercih edileni rahat modeldir. Rahat modelde faiz ya da kredi yükü olmadan tercih edebileceğiniz en avantajlı sistemlerden bir tanesidir. Bu sistemde de ödeyeceğiniz taksit tutarı yine siz belirlerisiniz. Düşük taksitler ödeyerek hiç zorlanmadan bir ev sahibi olabilirsiniz. Noterde yapılacak çekilişlerde eğer şansınız varsa ilk sıralarda yer alır ve ilk taksiti ödedikten sonra hemen evinize kavuşursunuz. Bundan sonra da kira öder gibi diğer taksitlerin bitmesini beklersiniz.

Hızlı modelde ödeyeceğiniz miktar yine aday ev sahibi tarafından belirlenir. Adının hızlı model olmasının nedeni kenara atacağınız paralarla kaç yılda 300 bin TL’lik bir evin sahibi olabilirsiniz. Ancak bu sistemde en geç iki sene içerisinde kendi evinize taşınmış olacaksınız.

Sabit modelde her zaman aynı taksit miktarını ödemektesiniz. 60 ila 240 ay taksit öderseniz ve bu rakam sabit kalır. Bu şekilde faiz ödemeden ve kredi almadan ev sahibi olmuş olursunuz. Bu sistemde ara ödemelerde yapabilirsiniz. Ara ödeme yaptığınız takdirde borcunuz daha kısa bir süre içerisinde biter. Eğer ödeme zamanı herhangi bir ekonomik zorluk yaşarsanız indirime gidebilir ya da birkaç aylığına taksit ödeme işlemini durdurabilme şansına da sahipsiniz.

Esnek modelde ise ara ödeme yapmanız durumunda evinize giden süreç daha hızlı olacaktır. Bu metotta eğer borcunuz yarısını ödemişseniz evinize geçebilirsiniz, kalan yarı borcu Katılımevim uygun bir biçimde taksitlendirir. Bu sistemde ara ödeme yapmak oldukça önemlidir.

Katılımevim ile ev sahibi olmanın birçok avantajı vardır. Evi hem kredisiz hem de faizsiz almanızın yanı sıra toparlayacağınız evrak sayısı çok azdır. Bunun yanı sırada maddi açıdan çok fazla zorlanmayacaksınız. Modeller, ödemeler ve taksitlendirmelerle ilgili daha detaylı bilgiler istiyorsanız size en yakın Katılımevim şubesine gidebilirsiniz. Burada aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz

Katılımevim Araba

Katılımevim firması üyelerini yalnızca ev sahibi yapmakla yetinmez. Ev sahibi yapmanın yanında ayrıca araba sahibi de yapmaktadır. Burada tıpkı ev satın alma yöntemlerinde olduğu gibi yine ödeyeceğiniz taksit tutarını siz tespit edersiniz. Faiz bu sistemde de yoktur. Kısacası faizsiz ve taksitle araba sahibi olmanın yolu Katılımevim’dir.

Ülkemizin neresinde olursa olsun beğendiğiniz otomobili satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz araç ikinci elde olabilir sıfırda olabilir. Buna siz karar vereceksiniz. Bu alanda yapacağınız ilk şey hangi aracı alacağına karar vermelisiniz. Aylık ne kadar taksit ödemesi yapabileceğinizi hesaplamalısınız. Son olarak da peşinat ödemesi ya da ara ödeme yapma olanağınız var mı yok mu hesap etmelisiniz. Bu şekilde vadeli araba sahibi olabilme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Katılımevim ayrıca senetle araba alma yöntemini de üyelerine sunmaktadır. Ev alma sistemlerine benzer sistemler araba alımında da geçerlidir. Para biriktirerek araba sahibi olmak günümüz ekonomik koşullarında giderek zorlaşmaktadır. Bu nedenle dar gelirli yurttaşlarımız için Katılımevim’in sunmuş olduğu fırsatlar oldukça avantajlıdır. Hayalinizdeki araba ya da eve kavuşmak için artık fazla zaman kaybetmeyin. Hemen Katılımevim şubelerine giderek nakdiniz varsa peşinat ödeyerek yoksa ödemeyerek üye olun. Kira ödemekten bıktıysanız Katılımevim sizi bekliyor. Toplu taşımanın bunaltıcı ortamından bıktıysanız ve ayağınızı yerden kesecek bir otomobil istiyorsanız Katılımevim sizi bekliyor.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim şirketinin merkezi Alaşehir’de bulunmaktadır. Katılımevim’in İstanbul’da 3 adet şubesi vardır. Bu şubeler; Pendik, Bağcılar ve Ümraniye ilçelerindedir. Bunların dışında İzmir, Elazığ, Konya, Bursa ve Gaziantep’te şubeleri mevcuttur. Katılımevim’in toplamda 9 tane şubesi bulunmaktadır.Eğer sizin yaşadığınız şehirde Katılımevim’in şubesi yoksa en yakın şehre giderek ya da telefon üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Katılımevim şubelerini ziyaret ederek aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sizin için bu soruları seve seve yanıtlayacak güler yüzlü ve işinde son derece profesyonel olan çalışanlarla karşılaşacaksınız.

Katılımevim imkânsız gözüken şeyleri olanaklı hale getirmiştir. İnsanların hayalini bile kurmakta zorlandıkları kredisiz, faizsiz ve vade farksız ev alabilme hayalini gerçek yapmıştır. Yalnızca bunu konut sektöründe değil ayrıca otomotiv sektöründe de başarması çok büyük bir başarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem otomotiv hem de konut sektöründe attığı adımlar pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Ayrıca Katılımevim kişilerin banka ile yaşanan sorunlara bakmamaktadır. Bankalarda kredi notunuzun düşük olabilir fakat bu durum Katılımevim’e katılmanıza engel değildir. Öte yandan dolduracağınız evrak sayısı da çok azdır. Katılımevim’in sağladığı en büyük fırsatlardan bir tanesi de kefil istememesidir.

katilimevim-sabit-reklam