Kira ödemekten sıkılmış, kendi evini almak için yeterli peşinatı bulunmayan kişiler için doğru adres Katılımevim olmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak Katılımevim ile mümkün. Bu kapsamda ev ve araç sahibi olma fırsatları sunulmaktadır. Katılımevim ile oldukça kolay şartlarda kendiniz belirleyeceğiniz ödeme planları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yapan farklı sistemler bulunmaktadır. Katılımevim,  Evim Evim  gibi bu alanda hizmet vermektedir. Bu firmaların çalışma prensibi birbirine benzemekle birlikte öne çıkmak için farklı yöntemler geliştirmektedirler. Katılımevim de ev sahibi olmak için aynı tutarlarda ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirmektedir. Bunun için talep edilen bir organizasyon ücreti bulunmaktadır. Sonrasında size uygun olan sisteme dahil olarak ev sahibi olmaktasınız.

Katılımevim Giriş

Ev almak için yeterli bir peşinata talebi bulunmaması Katılımevimin en öenmli avantajlarından biridir. Katılımevim ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak için öncelikle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme dahil olmak için öncelikle organizasyon ücretini ödemeniz gerekmektedir. Sonrasında yapabileceğiniz aylık ödeme tutarına göre size uygun olan model ve pakete dahil olarak sisteme giriş yapmış olursunuz.

Katılımevim Hesaplama

Peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olmanın yolu Katılımevimden geçmektedir. Katılımevim sahip olmak istediğiniz ev tutarı üzerinden hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Katılımevim ile almak istediğiniz ev tutarına oranla bir organizasyon ücreti hesaplaması yapılır. Bununla birlikte dahil olmayı düşündüğünüz model ve pakete göre de aylık ödeme tutarınız hesaplanmaktadır. Böylece Katılımevim ile ev almak için gerekli işlemler ve hesaplamalar tamamlanmış ve ödeme planınız oluşturulmuş olur.

Katılımevim Kampanyaları

Ev almanın kolay yolu olan Katılımevim bunu kullanıcılarına sunduğu alternatif modeller ile başarmaktadır. Katılımevim kullanıcılarına ev alabilmeleri için;

  • Sıralı Model,
  • Hızlı Sıralı Model,
  • Serbest Model,
  • Konut Değer Artışlı Model olarak 4 farklı hizmet modeli sunmaktadır.

Kullanıcıların belirtilen modeller üzerinden kendilerine uygun olanı seçmeleri ile ev sahibi olmak için adım atmaları sağlanmaktadır. Katılımevim sunmuş olduğu Hızlı Sıralı Model ile taksit yapılandırmasına gitmek isteyen kullanıcılara kolaylık sağlayarak ödemesini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmesinde yardımcı olmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam