Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler Katılımevim sayesinde ev sahibi olabilirken; bütçelerine en uygun modeli de seçebilmektedir

Katılımevim Nedir?

Kendine has yöntemleri kullanarak ev sahibi olmak isteyen ya da taksitle araba almak isteyenlere özel olanaklar sunan Katılımevim; sektörde tanınan bir firmadır. Özellikle peşinatsız ev almak isteyenler Katılımevim firmasıyla iletişime geçerek; kendileri için en uygun olan ödeme seçeneklerini tercih edebilmektedir.

Katılımevim Ödeme Yöntemleri

Bütçeniz doğrultusunda faizsiz ev mi satın almak istiyorsunuz? Ya da senetle araba almak gibi yöntemler kullanarak araba mı almak istiyorsunuz. O zaman Katılımevim ödeme yöntemleriyle tanışabilirsiniz. Çekilişli sistem; kısa vadeli sistem, peşinatsız sistem ya da çekilişsiz gibi pek çok yöntemi kullanan Katılımevim; faizsiz konut kredisi sağlayarak; üyelerini ev sahibi yapabilmektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Neler?

Türk vatandaşı olmanız ve 18 yaşını doldurmuş olmanız; Katılımevim firması aracılığıyla ev sahibi olmanın kapılarını size açacaktır. Katılımevim şubelerine başvurduğunuz taktirde size özel bir ödeme planı çıkartarak; geri ödeme şartları da sizinle birlikte belirlenmektedir. Böylece faizsiz ev kredisi çekerek; kendi evinizin sahibi olabilmenizin önü açılacaktır.

Katılımevim Araba

Vadeli araba almak isteyenlere özel olarak fırsatlar sunabilen Katılımevim; sıfır ya da ikinci el alımlarında da farklı yöntemleri devreye sokabilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam