Etrafınızdan çokça duymuşsunuzdur;  ‘Ev almak bize mi kalmış? Peşinat olmadan hangi banka kredi verir? Böyle gelmiş böyle gider‘ Bu insanlara ev sahibi olmanın aslında sanıldığı kadar zor olmadığını söylediğinizde inanmakta güçlük yaşıyorlar. Şüphesiz bunun başlıca nedenleri arasında; haberlerinin olmaması, yıllardır süregelen ve toplum tarafından benimsenmiş olan ev almanın büyük bir servet gerektirdiği görüşleri yer almaktadır. Ancak yanılıyorlar. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Günümüz koşullarında peşinatsız ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz evi seçip evin fiyatı üzerinden aylık taksitle ev sahibi olmak. Bunu yaparken kendi masraflarınızdan kısmak zorunda da değilsiniz.

Kira Öder Gibi Sistemler Artık Mümkün

Eğer siz de Ev almak istiyorum diyorsanız bu yöntem tam da size göre. Ödemelere başladıktan sonra her katılımcının gönlünün rahat etmesi amaçlanarak noter huzurunda yapılan kura çekilişleri ile ev sahibi oluyorsunuz. Kiradan kurtulmak için oldukça ideal bir yöntem. Eğer evinizin tutarının yarısı kadar ödeme yaptıysanız ve hâlâ kurada adınız çıkmadıysa, sistem kendi içerisinde başvuranların zarar görmemesi adına size istediğiniz evi veriyor ve evinizde otururken taksitle ev sahibi olmuş oluyorsunuz.

Bu sistemde ödemek istediğiniz tutarı ve vadesini de kendiniz belirliyorsunuz. Böylelikle bütçenizi aşan ağır ödeme koşulları yerine rahat bir şekilde zorlanmadan ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte ödemelerinizi yaparken hem rahat etmiş olursunuz hem de ihtiyaçlarınızdan kısmadan dilediğiniz gibi harcamalarınızı yapmış olursunuz.

Kiradan Kurtulmak mı İstiyorsunuz?

Dilerseniz ödemeleriniz arasında ki vadeyi kısa tutarak ödemeniz gereken tutarı daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Ödeme güçlüğü yaşadığınız noktalarda isteğinize bağlı olarak ödeme planınızı dondurarak siz isteyene kadar ödemelerinize ara verebilirsiniz. Bu yönüyle de bu sistem kendi içerisinde insanların zor durumda kalmasının önüne geçiyor.

Faiz, peşinat, dosya masrafı, ara ödemeler gibi oldukça yüksek tutarlar ödemek yerine hem bu şekilde taksitler ile kira öder gibi ev sahibi olursunuz hem de daha fazla ödeme yapmak yerine ödemeniz gereken tutarı ödemiş olursunuz. Ev almak gerçekten de söylenen kadar zor değil sadece ev almanın kolay yollarını bilmeniz gerekiyor. Kiradan kurtulmak istiyorsanız bu sisteme başvurarak sizde kendi evinize sahip olabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam