Katılımevim insanların birikimlerini değerlendirerek ve alım gücünü kolaylaştıran sistemler geliştirmektedir. Yaptığı hizmetlerle pek çok kişiyi ev ya da araba sahibi yapmış olan bu şirket emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Ev sahibi olmak isteyen pek çok kişi Katılımevim üyesi olarak hayallerindeki konuta kavuşmuştur. Kira öder gibi ev sahibi olmak Katılımevim ile mümkündür.

Katılımevim Nedir

Katılımevim faizsiz ev sahibi olabilme konusunda yeni bir çığır açan bir şirkettir. İnsanlar bu sistemle kendi belirledikleri taksitleri ödeyerek rahat bir şekilde ev satın alabiliyorlar.

Katılımevim Kimin

Katılımevim şirketinin başkan vekili şu an için Serdar Turhan’dır. Özkaya peşinatsız ev sahibi olmak için yola çıktıklarını pek çok kez dile getirmiştir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim geliştirmiş olduğu 3 sistemle ev almak isteyen kişilere hizmetlerini sürdürmektedir. Bu sistemler relax ödeme fonu, çekiliş fonu ve vade ortası fonudur. Bu sistemlerden bütçenize en uygun olanı ve aklınıza yatanı tercih edebilir ve böylelikle ev almak için büyük bir adım atmış olursunuz.

Finans Evim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim ailesine her Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı katılabilir. Otomobil ya da ev sahibi olmak isteyen herkes faiz ödemeden Katılımevim şirketinin sunmuş olduğu olanaklardan yararlanabilir. Faizsiz ev kredisi alarak hayallerini kurmuş oldukları eve kavuşabilirler.

Katılımevim Örnek Hesap Tablosu

Katılımevim sistemlerinde peşinat ödeme mecburiyet yoktur. Peşinat ödemek istemeyen müşteriler kendi olanakları ölçüsünde kampanyalara katılırlar. Ancak peşinat ödemesi yapmak sistem içerisinde müşteriyi daha avantajlı bir pozisyona getirmektedir. Peşinat ödeyen kişinin taksitleri daha erken bittiği için ödeme süresi daha kısa olmaktadır. Faizsiz konut kredisi alarak sizlerde bu imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Katılımevim Araba

Katılımevim yanlıca konut sektöründe hizmetlerini sürdürmemektedir. Araba satın almak isteyen vatandaşlarımıza da hizmet vermektedir. Vadeli araba almak isteyen pek çok kişiye yarattığı olanaklar sayesinde araba sahibi yapan Katılımevim senetle araba ve taksitle araba olanaklarını herkese sunmaktadır.

 

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam