Sürekli değişen ekonomik şartlar ve hayat olanaklarının zorlaşması nedeniyle birçok kişi hayalini kurduğu evi satın almakta güçlük yaşamaktadır. Artan ev fiyatları sebebiyle ev satın alamayan kişiler için Türkiye’nin farklı yerlerinde konut projeleri gerçekleştirilmektedir. Konut projeleri gerçekleştirilen illerden biri de Kütahya olarak dikkat çekmektedir. Kütahya ilinde farklı firmalar tarafından inşa edilen konutlar ve vatandaşlara sunulan farklı konut alma fırsatları dikkat çekmektedir. Kütahya’da faizsiz ve peşinatsız ev fırsatları oldukça gelişmiştir.

Konut sahibi olarak kira ödemekten kurtulma hayali kuran insanlar için düzenlene farklı konut projeleri de bulunmaktadır. Düşük gelir grubuna mensup ailelerin ve bireylerin ev alabilmesi için sunulan fırsatlarda farklı firmalar rol almaktadır. Özellikle; inşaat firmaları ve TOKİ gibi kuruluşlar, farklı hizmetlerle insanları ev sahibi yapmaya devam etmektedir. Kütahya’da ev almak isteyen kişiler, internet üzerinden farklı hizmetleri incelemektedir.

TOKİ Kütahya Projeleri

Konut projelerinin sayısını her geçen gün arttıran TOKİ, Kütahya’da da konut inşası yapmaya devam etmektedir. 2020 yılında da Kütahya’nın farklı ilçelerinde gerçekleştirilen konut projelerine yüzlerce dar ve orta gelirli vatandaş başvuru yapmıştır. Ev satın almakta zorlanan vatandaşların başvuru yaptığı TOKİ konutlarında farklı özellikler bulunmaktadır.

Ailelerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre inşa edilen 2+1 ve 3+1 konutların farklı fiyatları bulunmaktadır. Uygun fiyatların yanında faizsiz ev alma olanağı da sunan TOKİ’nin tüm hizmetlerine internet üzerinden başvuru yapmak mümkündür. TOKİ, 2020 yılı Kütahya konut projelerinin ilanlarını yayınlamıştır.

Kütahya’da Taksitle Ev Al

İnsanların ihtiyaçlarından biri olan ev alma, son zamanlarda zorlaşan işlemlerden biridir. Banka kredilerindeki artan faiz oranları ve peşinat zorunluluğu, vatandaşların ev alma hayallerini ertelemesine sebep olmaktadır. Ev alma hayallerine kavuşmak isteyen vatandaşlar için peşinat, vade farkı, faiz ve senet gibi zorunlulukların olmadığı sistemler geliştirilmiştir.

Vatandaşlar için geliştirilen sistemler, Kütahya ilinde de başarıyla sunulmaya devam etmektedir. Kütahya şehrinde ikamet eden ve taksitle ev al ihtiyaçları olan kişiler, sunulan bu hizmetlerden kolay bir şekilde yararlanmaktadır. Belli gelir grupları için sunulan bu hizmetler sayesinde ufak miktarlarda taksit tutarları ödeyerek avantajlı bir şekilde ev satın almak mümkündür.

katilimevim-sabit-reklam