Kentsel dönüşüm hizmetlerinin her geçen gün geliştiği ülkemiz genelinde yüzlerce sosyal konut projesi gerçekleştirilmektedir. Sosyal hayatın düzenlenmesi ve insanların ev sahibi olabilmesi için gerçekleştirilen projelere ilgi büyüktür. Manisa’da da düzenlenen kentsel dönüşüm faaliyetleri ve konut projeleri sayesinde oldukça avantajlı konutlar inşa edilmektedir. İnşaat firmaları tarafından verilen hizmetlerinden yanına TOKİ hizmetleri ile de birçok kişi ev satın alabilmektedir. Peşinatsız ev fırsatları için değerlendirilebilecek yöntemler de bulunmaktadır.

Yapılan önemli projeler ile modern bir şekilde inşa edilmiş birçok konut bulunmaktadır. Manisa halkının konut ihtiyacını karşılamak amacıyla inşa edilen projelerin farklı özellikleri bulunmaktadır. Manisalarının daha rahat ve güvenli koşullarda yaşaması için inşa edilen konut projelerinde önemli hizmetler bulunmaktadır. Sosyal alanı bulunan ve uygun fiyatlarla sunulan konut projeleri hakkında net bilgi almak mümkündür.

Manisa TOKİ Projeleri

Uzun yıllardır kirada oturan dar gelirli vatandaşların en çok umut bağladığı projeler arasında TOKİ projeleri bulunmaktadır. Hayalindeki evi TOKİ sayesinde alan ve kira ödemekten kurtulan birçok vatandaş bulunmaktadır. Manisa şehrinde de aktif olarak projeler gerçekleştiren TOKİ, 2020 yılındaki projeleriyle dikkat çekmektedir. Kira öder gibi ev alma olanağı sunan TOKİ projelerinde bazı başvuru şartları bulunmaktadır.

Farklı büyüklüklerdeki dairelerle vatandaşlara hizmet sunan TOKİ, yılın belirli dönemlerde başvuru kabul etmektedir. Özellikle; dar gelir grubunda olan ailelerin taksit ödeyerek ev sahibi olmasını sağlayan fırsatlar, Manisa şehrinde de gelişmiştir. Manisa’daki TOKİ projeleri için kurumun internet sitesi tercih edilebilir. Banka kredisi ve senetle ev imkanlarına göre çok daha avantajlı olan hizmetlerden dar ve orta gelirli aileler yararlanabilir.

Manisa’da Taksitle Ev Almak

İstediği konutu satın almak isteyen vatandaşların için gerçekleştirilen konut projelerinde farklı şirketler görev yapmaktadır. İnşaat şirketleri, Manisa şehrinin farklı bölgelerine özel sosyal konutlar inşa etmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerin yanında geniş aileler için sunulan 4+1 ve dubleks daire olanakları da bulunmaktadır.

İnşaat firmaları tarafından farklı ödeme imkanlarıyla sunulan konutlar dışında taksitle ödeme olanağıyla öne çıkan firmalar da bulunmaktadır. Manisa’da yaşayan vatandaşlara taksitle ev alma hizmeti sunan Katılımevim, herkesin ihtiyacına ve bütçesine uygun olarak geliştirilen tasarruf programlarıyla faaliyet yürütmektedir.

 

katilimevim-sabit-reklam