Faizsiz, kredi ve peşinatsız ev sahibi olmak Finansevim ile mümkün. Ev almak isteyen ancak peşinatı bulunmayan dar gelirli ailelerin de ev sahibi olmalarını sağlayan Finansevim oldukça basit bir mantık ile işlemektedir. Altın günü mantığı gibi ev almak isteyen kimseleri bir araya getirerek her ay birinin ev sahibi yapılması sağlanmaktadır.

Finansevim Nasıl Çalışır?

Finansevim, Evim Evim gibi aynı mantıkla işlem yapan firmaların çalışma sistemleri birbirine benzemekle birlikte küçük farklar barındırmaktadır. Finansevim kullanıcılarına;

  • Finansevim Çekiliş Fonu,
  • Finansevim Vade Ortası Fonu,
  • Finansevim Relax Ödeme Fonu gibi farklı kategorilerde ev sahibi olma fırsatı sunmaktadır.

Finansevim Relax Ödeme Fonu Türkiye’de ilk defa uygulanan bir modeldir. Taksitlerinizi istediğiniz zaman ödeme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte diğer modellerde bulunan kira yardımı uygulaması kullanmadığı için bütün taksitler eşit olarak ödenmektedir.

Finansevim Giriş

Ev sahibi olmayı kolaylaştıran Finansevim sistemine dahil olmak da oldukça kolaydır. Almak istediğiniz evin bedelini ve ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyerek işleme başlayabilirsiniz. Bununla birlikte dahil olacağınız fon modelini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında organizasyon ücreti ve ilk taksit tutarını ödeyerek faizsiz ev alma sistemine dahil olabilirsiniz.

Finansevim Hesaplama

Finansevim ile ev almak için farklı yöntemler sunulmaktadır. Belirtilen fonlara göre hesaplama değişim göstermektedir. Bununla birlikte temel olarak alacağınız ev fiyatına oranla bir organizasyon ücreti talep edilmektedir. Sonrasında ise belirlediğiniz fon ve taksitlerle ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Bununla birlikte Finansevim çekiliş fonunda belirlediğiniz taksit miktarını 12 aydan 360 aya kadar vade ile ödemeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Finansevim farkıyla kira yardımı gibi ücret artışları da talep edilmemektedir.

Vade ortası fonu için de belirlediğiniz taksit tutarını ödeyeceksiniz. Bununla birlikte dahil olduğunuz ödem gruplarının vade ortası geldiğinde ev sahibi olmaktasınız. Örneğin 60 ay paketine dahil olmuş iseniz 30. Ayda eviniz teslim edilecektir. 

Finansevim Kampanyaları

Finansevim ev almanınız kolaylaştıracak paketler de sağlamaktadır. Relax ödeme fonunda olduğu gibi birçok kolaylık sunan Finansevimev sahibi olmak isteyenlerin yanında. Belirtilen çalışma sistemlerinin yanında özel durumlarda kampanyalar da sağlanmakta ve böylece ev almak isteyenlere faizsiz ve peşinatsız ödeme yanında birçok kolaylık sağlanmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam