İnşaat sektörü son yıllarda düşen talep doğrultusunda yeni kampanyalarına hız verdir. Özellikle bankacılık sektöründe yaşanan kriz banka kredilerine olan talebi azalttığından ev satış oranlarında artan bir oranda düşüş gerçekleşti. Bu durum ise inşaat sektöründe dev firmaları alternatif kampanyalar oluşturmaya itmektedir. Peşinatsız ev kampanyaları olarak lanse edilen ve çok cazip teklifler sunan söz konusu kampanyaları incelemenizde fayda vardır. Özellikle kenara ev almak için ayırmış bir miktar paranız ve taksitlerinizi ödeyebilecek düzenli bir geliriniz varsa kampanyalar size ev sahibi olmanızın kapılarını aralayabilir. Hayallerinize giden bu yolda doğru planlama yapmanız size çok şey kazandıracaktır.

 Peşinatsız Ev Kampanyaları

Ev almak ve kiradan kurtulmak isteyen ve düzenli geliri olan müşterileri en çok zorlayan hususların başından ev alımı için ödenmek zorunda oldukları peşinattır. Eğer toplu bir paranız yoksa peşinat için alternatif kredi imkanlarını zorlamanız gerekecek bu durum ise ay başlarında çifte taksit ödeme zorunluluğu ile karşı karşıya bırakacaktır. İşte daralan sektöre tekrar nefes aldırma ve satış rakamlarını tekrar artırmak isteyen dev inşaat firmaları peşinatsız ev kredisi, peşinatsız ev sahibi olma ya da peşinatsız ev isimli kampanyalar düzenlemektedir.  Faizsiz kredi ile ev sahibi olmak isteyenlere bu seçenekleri sunan bankalar ve katılım firmaları da bulunmaktadır. Bunlardan biri de Katılımevim firmasıdır.

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Ev alma konusunda kararını vermiş ve peşinatı olmayan müşterilerim peşinatsız ev alınır mı sorunları sormalarına gerek kalmıyor. Artık peşinatsız ev sahibi olmak çok kolay. Öncelikle internette detaylı bir araştırma yapmanız size gerek peşinatsız ödemeler konusunda gerekse doğru evi nasıl satın alacağının konusunda size yol gösterici olacaktır. Bu konuda emlak danışmalarının fikirlerini almakta yapacağının araştırmalarda size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Diğer taraftan inşaat firmalarında peşinatsız ev kredisi hesaplama konusunda size yardımcı olabilecek alanında uzman bir müşteri temsilcisi ile karşılaşmanız mümkün. Kendileri ile bütçe kısıtlarınız ve ödeme imkanlarının konusunda her türlü konuyu konuşabilir ve aklınızda her türlü soruya sizi tatmin eden cevaplar alabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olmak artık sizin için hayal olmaktan çıktı. Artık bütçenize uygun ve yaşam kalitenizi aksatmayacak ödemeler ile kendi evinizde oturmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam