Faizsiz, kredi ve Peşinatsız ev sahibi olmak Katılımevim ile mümkün. Ev almak isteyen ancak peşinatı bulunmayan dar gelirli ailelerin de ev sahibi olmalarını sağlayan Katılımevim oldukça basit bir mantık ile işlemektedir. Altın günü mantığı gibi ev almak isteyen kimseleri bir araya getirerek her ay birinin ev sahibi yapılması sağlanmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim, Evim Evim gibi aynı mantıkla işlem yapan firmaların çalışma sistemleri birbirine benzemekle birlikte küçük farklar barındırmaktadır. Katılımevim kullanıcılarına;

  • Katılımevim Çekiliş Fonu,
  • Katılımevim Vade Ortası Fonu,
  • Katılımevim Relax Ödeme Fonu gibi farklı kategorilerde ev sahibi olma fırsatı sunmaktadır.

Katılımevim Relax Ödeme Fonu Türkiye’de ilk defa uygulanan bir modeldir. Taksitlerinizi istediğiniz zaman ödeme imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte diğer modellerde bulunan kira yardımı uygulaması kullanmadığı için bütün taksitler eşit olarak ödenmektedir.

Katılımevim Giriş

Ev sahibi olmayı kolaylaştıran Katılımevim sistemine dahil olmak da oldukça kolaydır. Almak istediğiniz evin bedelini ve ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyerek işleme başlayabilirsiniz. Bununla birlikte dahil olacağınız fon modelini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında organizasyon ücreti ve ilk taksit tutarını ödeyerek faizsiz ev alma sistemine dahil olabilirsiniz.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim ev almanınız kolaylaştıracak paketler de sağlamaktadır. Relax ödeme fonunda olduğu gibi birçok kolaylık sunan Katılımevimev sahibi olmak isteyenlerin yanında. Belirtilen çalışma sistemlerinin yanında özel durumlarda kampanyalar da sağlanmakta ve böylece ev almak isteyenlere faizsiz ve peşinatsız ödeme yanında birçok kolaylık sağlanmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam