Ev almak isteyenler çoğunlukla internet üzerinden araştırmalar yapmaktadır. Sabit bir geliri olan fakat birikimi olmayan kişiler haliyle ev alırken pek çok şeyden taviz vermektedir. Bankadan kredi çekmeden faizsiz ev almak isteyenlere Katılımevim yeni bir yol sunmaktadır. Sabit ve esnek ödeme şekilleri, cazip fiyat seçenekleri ile Katılımevim’den peşinatsız ev alabilirsiniz. Kiradan kurtulmak ve bir ev sahibi olmak isteyenlere Katılımevim, ülkemizin neresinde olursa olsun ev sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Faizsiz, kredisiz kira öder gibi ev almak isteyenler mutlaka Katılımevim’i incelemelidir.

Farklı Ödeme Modelleri Katılımevim

Taksitle ev almak, hiçbir peşinat ya da faiz ödemeden kendi evinde oturmak isteyenlere yardımcı olan kuruluş cazip ödeme fiyatları ve farklı ödeme modelleri ile kısa süre içinde taksitle ev alma imkanı sunmaktadır. Katılımevim ödeme modelleri;

  • Peşinat tutarını kendiniz belirlediğiniz sıralı model, ev almak isteyenler için evin ücretini ve ödeme süresini de belirlediği modeldir. Bu model ödeme planı ile çekilişe katılmanıza gerek yoktur.
  • Her yıl aylık ödenen tutar üzerine bir miktar arttırarak taksit sayısını azaltma şekline de hızlı model denmektedir. Hızlı ev almak isteyenler bu modeli tercih edebilir.
  • Kişinin almak istediği evin teslim tarihine kadar ödeyeceği sabit ücretlendirmelere göre belirlenen modele ise sabit model denir.
  • Evin teslim tarihi belli olan, evi teslim almadan önce ve sonra ödeyeceğiniz ücreti belirlediğiniz modele ise esnek model denir. Ayrıca ödeme gücü olanlar peşinat ödeyerek taksitlendirmeleri azaltabilir.

Sunulan Avantajlar

Kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere Katılımevim pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar;

  • 10 ay ile 360 ay arasında değişen vadelerle ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlanır.
  • Bu sistem sayesinde ev, araba, arsa ya da iş yerine sahip olmak mümkündür.
  • Kişi istediği zaman sistemden ayrılabilir ve sözleşmesini fes edebilir.
  • Tüm çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır.
  • Maddi zorluklara düşüldüğünde taksitler ertelenebilir.

Kısaca Katılımevim, ev almanın en mantıklı yollarından birisidir. Şayet peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmak gibi bir arzunuz varsa ve bunun için pek çok araştırma yaptıysanız Katılımevim’in avantajlarına da bir göz atmalısınız.

katilimevim-sabit-reklam