Peşinatsız, kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmanın diğer adı Katılımevim’dir. Annelerin altın günü mantığının geliştirilmiş hali ile hizmet vermektedir. Bankaların faizli sistemine girmeden ev sahibi olmak isteyenlere birikim yapma fırsatı vermektedir. Yapılan birikim sayesinde peşinatsız, kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak mümkün olmaktadır. Temelinde imece ve yardımlaşmanın bulunduğu Katılımevim firması ev almak isteyenleri buluşturur. Bir araya gelen ev almak isteyenler birbirine yardım ederek mülk sahibi olurlar.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Ev almak isteyenler için ülkemizde çeşitli yöntemler vardır. Katılımevim gibi firmaların aralarında bulunduğu sistem faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alma fırsatı vermektedir. Katılımevim firması müşterilerine 4 farklı faizsiz ev alma modeli sunmaktadır.  Faizsiz ev alma modelleri şunlardır:

  • Peşinatlı erken teslim sistemi: Ödenen peşinatın miktarına göre evi erken teslim almayı sağlayan sistemde taksit tutarları peşinata göre düşmektedir. Bütün taksit tutarları sabittir değişmez.
  • Vade ortası sistemi: Taksitlerin yarısına gelindiğinde ev sahibi olma imkanı verir.
  • Ara ödemeli erken teslim sistemi: Ara ödemeler sayesinde taksit miktarı düşürülerek daha erken ev sahibi olma fırsatı sunar.
  • Çekilişli sistem: Vade sayısına göre bir gruba dahil olan müşteri noter huzurunda çekilen kuraya göre ev sahibi olur. İlk ay ev sahibi olanlar diğerlerine kira yardımında bulunur.

Katılımevim Giriş

Yaklaşık 30 yıldır Türkiye’de hizmet veren Katılımevim sayesinde herkes faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev sahibi olabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes kimlik kartı ile Katılımevim’in ev alma sisteminden yararlanabilir.

Katılımevim Hesaplama?

Katılımevim firmasından ev almak isteyen kişi hesaplamalarını seçtiği ev alma sistemine göre yapmalıdır. Seçilen ev alma sisteminde müşterilere farklı avantajlar sunulmaktadır. Farklı avantajlar olmasına rağmen müşteriler vadelerini ve taksit tutarlarını kendileri belirlediğinden dolayı ödeme sorunu yaşanmaz. Hesaplamalarda evin fiyatının üzerine yalnızca organizasyon ücreti eklenir. Organizasyon ücreti oldukça düşük bir miktar olduğundan müşterileri yormaz.

Katılımevim Kampanyaları

Türkiye’nin her yerinden ev, arsa, ofis gibi gayrı menkulü alma fırsatı veren Katılımevim müşterilerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Ev sahibi olmak için firmanın sistemine dahil olanlar Katılımevim’in avantajlarının yanında kampanya avantajlarından da yararlanabilir. Katılımevim’in ülkemizin 21 noktasında bulunan şubelerinden ve müşteri hizmetlerinden kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam