Tasarruf AŞ kişilerin tasarrufları ile kısa zaman içerisinde hayallerinde var olan arsa sahibi olmak, ev almak ön ödeme yapmadan veya faizlere yenik düşmeden taksitle araba almalarını sağlayan bu sektörde hızla büyüyen bir finansör kuruluştur.

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ insanların çok uzun yıllar yaşamlarından artırmaya çalıştıkları ile ev sahibi olmak veya vadeli araba almak isteyenlerin ve hatta yatırım amaçlı arsa sahibi olmak isteyenlerin bu isteklerini beklemelerine gerek kalmadan hayata geçirmek için hizmet veren bir firmadır.

Tasarruf AŞ Kimin?

Tasarruf AŞ bir şirket olarak hizmet vermektedir. Ancak bu şirketin yönetim kurulu başkanı Nimetullah Narman’dır. Tasarruf AŞ kira öder gibi ev sahibi olmanın ve senetli araba almanın yolunu açmaktadır.

Tasarruf AŞ Yöntemleri

Tasarruf Aş ailesine katılarak faizsiz ev ve araba, arsa almak hayallerinizi kısa zaman içerisinde hayata geçirmenizin önü açılmaktadır. Özellikle ev ve araba almak istediğiniz zaman kredi sağlayan kurumlara gittiğinizde faizsiz konut kredisi imkanlarının olmadığını söyleyeceklerdir. Bunun nedeni ise para ile para kazanmaktır. Tasarruf AŞ ise sadece uygun seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

Tasarruf Aş ile faizsiz ev kredisi öder gibi hatta çok daha iyi olanaklara sahip bir şekilde kendiniz ve bütçenizi yormadan ev sahibi olursunuz. Tasarruf AŞ ailesi müşterileri için bireysel tasarruf ve grup tasarruf planları ile hizmet vermektedir.

Bireysel tasarruf planında evin, arsanın veya aracın değeri belirlendikten sonra size uygun bir taksit miktarı belirlemektesiniz. Bu uygulamada peşinatsız ev almak veya biraz peşinat vermek tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Ara ödemeler de yapabilir çok daha kısa sürede evinizi alabilirisiniz.

Grup tasarruf planı ise 24 ila 247 kişilik gurupların var olduğu sistemdir. Bu sistemde erken teslim seçeneği devreye girmekte ve her ay 6 kişi evine, arabasına veya arsasına hemen kavuşmaktadır.

Tasarruf AŞ Katılım Şartları Nelerdir?

Tasarruf AŞ ile hayallerinize kavuşmak için sadece Türk vatandaşı kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

Tasarruf AŞ Örnek Hesaplama

Tasarruf Aş ile ev, arsa ve araç almak dahil olacağınız sisteme göre farklılıklar göstermektedir. Bireysel ve gurup tasarruf sistemlerine göre uzman kişiler size örnek ödeme tablosu oluşturacaktır.

Tasarruf AŞ Araba

Tasarruf Aş ile istediğiniz sıfır veya ikinci el araçları da satın almanız mümkündür. Siz sadece almak isteyin gerisini Tasarruf AŞ halledecektir.

Tasarruf AŞ Şubeleri

Tasarruf AŞ yirmi yılı aşkın bir süredir ülkemizde hizmet vermektedir. Ancak şuan için her ilimizde bir şubesi bulunmamaktadır. Size en yakın şube için internet sitesinden bilgi almalısınız.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam