Türkiye’de uygun şartlarda ev, arsa ve işe yeri gibi çeşitli gayrimenkuller almak isteyen kişiler Katılımevim sistemine başvuruyor. Bu sistem ile gayrimenkul almak isteyen kişiler, faiz ve vade farklı gibi maliyeti yükselten ücretler ödememektedir. Katılımevim organizasyonu kendi tasarruf yöntemlerini kullanmakta ve müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir yerinden gayrimenkul almak isteyen kişiler Katılımevim ile hayallerini gerçekleştirebilmektedir.

Çeşitli gelire sahip kişilerin avantajlı bir şekilde ev sahibi olabildiği sistem kişilere çeşitli ödeme yöntemi sunmaktadır. Müşteriler ödemek istediği peşinatı, vade süresini ve taksit sayısını kendileri belirleyebilmektedir. Sistem iki farklı yöntem ile çalışmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim organizasyonu ile ev sahibi olmak isteyen kişilere iki farklı yöntem sunulmaktadır. Bunlardan biri Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, diğeri ise Konut Değer Endeksli Tasarruf yöntemidir. Bu yöntemlerden birini seçen müşteriler rahat bir şekilde ev sahibi olabilmektedir. Uygulama, ek maliyet çıkaran faiz, kira ödemesi, vade farklı ve buna benzer ücretleri kaldırmıştır. Taksitle ev almak isteyen müşterilerine 120 aya kadar taksit seçeneği sunan Katılımevim, 20 ve 480 kişi arası tasarruf programları sunmaktadır.

Katılımevim Giriş

Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyen kişileri bekleyen çeşitli seçenekler vardır. Ev almak isteyen kişiler öncelikle almak istediği evin yerini ve değerini belirlemelidir. Bu işlemden sonra yetkili bir Katılımevim bayiliğine gidilip bilgi alınabilir veya internet şubelerinden ulaşım sağlanabilir. Kişinin almak istediği evin bir miktarı peşinat olarak ödenecektir. Peşinatsız ev almak isteyen kişiler içinde yöntemler mevcuttur. Ardından vade ve taksit sayısı gibi ayrıntılar belirlenip ev sahibi olma süreci başlayacaktır.

Katılımevim Hesaplama?

Ev sahibi olmak isteyip Katılımevim sistemine başvuran kişiler taksit hesaplama konusunu merak etmektedir. Katılımevim, ev ve çeşitli gayrimenkuller almak isteyen müşterilerine tasarruf sistemiyle faizsiz imkanlar sunmaktadır. Hesaplama yapılırken öncelikle alınacak evin fiyatı sonrasında ise istenilen taksit miktarı belirlenir. Taksit sayısına göre bulunacağınız gruptaki kişi sayısı da belirli olacaktır. Gruplarda kişilerin her ay ödediği ücret toplanmakta ve 1 müşteriye ev alınmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim firması müşterilerini memnun etmek amacıyla bazı kampanyalar yapmaktadır. Faiz ve vade farklı gibi ek ücretler almayan firma çeşitli sayılarda tasarruf programları sunarak, kişilerin taksit miktarını kendilerinin seçmesini sağlamaktadır. Ayrıca çeşitli kampanyalar yapan Katılımevim sistemine internet üzerinden ve bayilikler aracılığı ile ulaşılabilmektedir.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam