Kira ödemekten sıkılmış, kendi evini almak için yeterli peşinatı bulunmayan kişiler için doğru adres Yaşamevim olmaktadır. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak Yaşamevim ile mümkün. Bu kapsamda ev ve araç sahibi olma fırsatları sunulmaktadır. Yaşamevim ile oldukça kolay şartlarda kendiniz belirleyeceğiniz ödeme planları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Yaşamevim Nasıl Çalışır?

Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yapan farklı sistemler bulunmaktadır. Yaşamevim,  Evim Evim  gibi bu alanda hizmet vermektedir. Bu firmaların çalışma prensibi birbirine benzemekle birlikte öne çıkmak için farklı yöntemler geliştirmektedirler. Yaşamevim de ev sahibi olmak için aynı tutarlarda ödeme yapabilecek kişileri bir araya getirmektedir. Bunun için talep edilen bir organizasyon ücreti bulunmaktadır. Sonrasında size uygun olan sisteme dahil olarak ev sahibi olmaktasınız.

Yaşamevim Giriş

Ev almak için yeterli bir peşinata talebi bulunmaması Yaşamevimin en öenmli avantajlarından biridir. Yaşamevim ile faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak için öncelikle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme dahil olmak için öncelikle organizasyon ücretini ödemeniz gerekmektedir. Sonrasında yapabileceğiniz aylık ödeme tutarına göre size uygun olan model ve pakete dahil olarak sisteme giriş yapmış olursunuz.

Yaşamevim Hesaplama

Peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olmanın yolu Yaşamevimden geçmektedir. Yaşamevim sahip olmak istediğiniz ev tutarı üzerinden hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Yaşamevim ile almak istediğiniz ev tutarına oranla bir organizasyon ücreti hesaplaması yapılır. Bununla birlikte dahil olmayı düşündüğünüz model ve pakete göre de aylık ödeme tutarınız hesaplanmaktadır. Böylece Yaşamevim ile ev almak için gerekli işlemler ve hesaplamalar tamamlanmış ve ödeme planınız oluşturulmuş olur.

Yaşamevim Kampanyaları

Ev almanın kolay yolu olan Yaşamevim bunu kullanıcılarına sunduğu alternatif modeller ile başarmaktadır. Yaşamevim kullanıcılarına ev alabilmeleri için;

  • Sıralı Model,
  • Hızlı Sıralı Model,
  • Serbest Model,
  • Konut Değer Artışlı Model olarak 4 farklı hizmet modeli sunmaktadır.

Kullanıcıların belirtilen modeller üzerinden kendilerine uygun olanı seçmeleri ile ev sahibi olmak için adım atmaları sağlanmaktadır. Yaşamevim sunmuş olduğu Hızlı Sıralı Model ile taksit yapılandırmasına gitmek isteyen kullanıcılara kolaylık sağlayarak ödemesini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmesinde yardımcı olmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam