İnternet hayatımızda etkili bir şekilde kullanılmaktadır. İnsanlar her türlü işlemini, araştırmasını ve alışverişini internetten yapabilmektedir. Kiralık veya satılık ev arayışında olanlar için Zingat çok önemli bir platformdur. Zingat 2015 yılında Doğuş Grup ve REIDIN işbirliği ile hizmet vermeye başlamıştır. Platform emlak sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Şeffaf bilgi ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Bireyleri kapsamlı, doğru referans bilgiler ışığında gayrimenkul konusunda profesyonel olanlarla aynı çatı altında buluşturmaktadır. Ev, villa, rezidans, arsa, işyeri ve turizm gibi gayrimenkuller hakkın bilgi verip pazarlamasını yapmaktadır. İnternette çok sayıda kiralık ev ve benzeri emlak işi yapan platform vardır. Alıcı ve satıcı açısından en güvenilir olanın seçilmesi çok önemlidir. Zingat platformlar arasında en güvenilir olanlardandır.

Zingat Ne Anlama Gelmektedir?

Emlak işinde bilgi ve güven çok değerlidir. Sahibinden satılık ev alacak olanlar öncelikle mekan hakkında en doğru bilgileri edinmek ister. Bilgide yalan olmamalıdır. Alıcı da satıcı da bu konuda Zingat’a sonsuz güven duymaktadır. Zingat iki kelimeden ortaya çıkmıştır. Buna göre;

  • Macarca olan Zilyon kelimesidir. Zilyon, Macar dilinde Emlak anlamına gelmektedir. Zilyon kelimesinin “Z”harfi alınmıştır.
  • İkinci kelime ise Ingat’tır. Ingat, Endonezya dilinde bilgi, Filipince ’de ise güven anlamındadır.

Zilyon’un Z’si, Ingat kelimesi ile birleşince Zingat markası ortaya çıkmıştır. Yapılan işi en güzel şekilde anlatan bir isimdir. Zingat, emlak sektöründen profesyonel kazanç sağlayanlar için buluşma noktasıdır.

Zingat’ın Diğer Platformlardan Farkı

İstenilen özelliklerde ev satın almak veya sahibinden kiralık ev bulmak zahmetli bir iştir. Zahmetli bu işte profesyonel yardımcının olması ev bulmayı kolaylaştırmaktadır. Zingat platformunda kişi istediği ilde, istediği ilçede ve istediği bölgede arama yapabilir. Oda sayısı, fiyat, metrekare gibi kriterler filtre edildiğinde çok sayıdaki seçenek elenir. Böylece geriye yalnızca kriterlere uygun olanlar kalacaktır.

Zingat, ev ilanı veren diğer sitelerden biraz farklıdır. Diğer sitelerde bireysel ilanlar verilebilir. Oysa ki Zingat yalnızca emlak ve gayrimenkul ofislerinin ilanlarını yayınlar. Kişiler bireysel ilan vermek istediğinde en uygun konumdaki emlak ofislerine yönlendirilir. Böylece kişiler gayrimenkullerini değerinden daha ucuza satma riskinden kurtulmuş olurlar.

katilimevim-sabit-reklam